HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Çöp dökmek yasaktır tabelası

23.11.2021
57
Çöp dökmek yasaktır tabelası

Çöp dökmek yasaktır tabelası

Çöp dökmek yasaktır tabelası uyarı ikaz niteliğinde olup siz ne kadar uyarsanız da bazı insanlar hala çöpü aynı yere dökmekte sanki ısrar ederler. Ne yazık ki bazı insanlarımıza uyarı babında ne yapsak işe yaramıyor. Fakat bu konuda çok şükür ki duyarlı insanlarımızda var.

Ne kadar bu dışarı çöp döken insanlardan sıkıldılarsa bu tabelayı yaptırmaya ihtiyaç duyarlar. Tabela olmasına rağmen hala dışarı çöp dökenler olabiliyor. Günlük yaşamımızda sıkça rastladığımız olaylardan ve tabi ki istemediğimiz bir şey var ki o da yerlerde gördüğümüz çöplerdir. Her ne kadar bu durumu minimuma indirmek istesek uyarı levhası(tabelası) yaptırmak istesekte bu çöpleri görmek ne yazık ki mümkün olabiliyor.

Bu yüzden biz bu uyarı tabelalarının üretimini yapararak duyarlı insanlarımıza yardımcı oluyoruz. Bu tabelayı görüpte çöpü atmayan inslarda illaki oluyordur. Tabela zaten işe yaramasa yaptırılmaz. Uyarı niteliği taşıyan yazıda bu duruma sebep olan kişilere yöneliktir.

Bu tabelaların caydırıcı özelliği de vardır. Eğer tespit durumunda cezai işlem uygulanacağı ibaresini tabelada yazarak belirtirseniz bu daha caydırıcı olacaktır. Belki bunu gören kişi çöpünü yere atmayacaktır. Yada dökülmesi yasak olan yere dökmeyecektir. Çöpleri yere döken kişiler sonuçta bir insan. Çevreyi kirletedende bir insan.

Acaba o insan evinde de çöpleri yerlere atıyor mu? Eğer atmıyorsa dışarısı da bizlerin yaşadığı geniş bir ev olarak düşünsek oraya neden atıyor. Gerçi bunu düşünse adı insan olurdu. Allah insana düşünebilme ve irade özelliğini vermiş insaların bazıları bunu iyiye bazıları da maalesef kötüye kullanmaktadırlar. Biz de kötüye kullanan insnlara uyarı niteliğinde tabelalar üretiyoruz. 

Çöp dökmek yasaktır tabelası siparişlerinizde tabela üzerine ayrıca başka yazılarda yazdırabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstenilen ebatlarda tabela üretim, imalat ve montajımız vardır. Tabelalar daha dayanıklı olsun diye genelde alüminyum ve metal malzemelerden seçilmelidirler. Sıklıkla kompozit levha kullanıyoruz. Genellikle reklam yazı ksıımları dijital baskı folyo kaplama oluyor. Tabela siparişinizin akabininde bir ile iki iş günü arasında tamamlanmaktadır. Siparişleriniz için aşağıda whatsapp ve destek butonlarını bıraktım. Siparişlerinizi bekler, iyi günler dileriz.

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: