HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Çok yakında hizmetinizdeyiz afişleri

23.11.2021
8
Çok yakında hizmetinizdeyiz afişleri

Çok yakında hizmetinizdeyiz afişleri

Çok yakında hizmetinizdeyiz afişleri için bizi arayabilir, dijital baskılı açılış ilan afişinizi uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Bir çok iş yeri açılış yapmadan öncesinde açacağı dükkan için tadilat yaparlar. Tadilat esnasında dükkan boş kalacağı için bu süre zarfında afiş yaptırırlar. Yaptırdıkları afişlerde çok yakında burada hizmetinizdeyiz veya  çok yakında hizmetinizde ibareleri yer alır. Böylelikle taşınmış oldukları dükkanın çevresindeki insalara burada açılacak bir yeni iş yeri olduğunu belli etmiş olurlar. 

Bu afişler baya bir işe yarar. Yoldan geçen biri aaa burda bu dükkan açılıyormuş diye düşünmeden edemez. Bu da firma için bilinirliği arttırır.  Bu afişler Takribi iki hafta yada bir hafta dükkan üzerinde asılı kalır. Tabi bu dükkan içerisindeki tadilatın bitme süresi ile tamamen doğru orantılıdır.

Dükkan içi tadilat ve tamirat işlemleri ne kadar çabuk biterse o kadar afiş o kadar işe yarayacaktır. Bu esnada afişin asılı olması bakın burda bir dükkan var izlenimi vercektir. Bundan dolayı Çok yakında hizmetinizdeyiz afişleri baya baya bir işe yaramaktadır. Ne işe mi yarar bu afişler ? Bu afişler ile dükkan kapalı da olsa insanlara açılacak izlenimi verilir. Çok yakında ibaresi ile de artık hazırız mesajı verilir. Böylelikle müşteri orda böyle bir yer olduğunu kabullenir. Daha dükkan açılmadan açılmaya ramak kaldı havası oluşturulur.

Çok yakında hizmetinizdeyiz afişleri dijital baskı merkezimizde aynı günde basılmaktadır. Ürün aynı gün elinize geçer. Bizden afiş siparişi verdiğinizde afiş için gerekli olan grafik tasarım çalışması whatsapp üzerinden yada mail olarak size gönderilir. Onayınız alındıktan sonra afiş dijital baskı işlemine alınır. Dijital baskı işlemi yapıldıktan sonra afişin daha önceden kenarlarından bırakılan dikiş paylarından afiş kenarlarından çevresi dikilerek sağlam bir hale getirilir. İsteğe göre afişin kenarlarına kuş gözü yada kolon kulan dikimi yapılır. Genellikler metal kuş gözü delikleri açılır. Afiş kuş gözü deliklerinden asılır. Eğer afişin daha sağlam olmasını isterseniz afiş etrafına kemer kolon dikişi yaptırmalısınız. Bu işlem artı bir ücrete tabidir.

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: