HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Yön Tabelası

14.11.2018
472
Yön Tabelası

 Yön Tabelası

Yön Tabelası hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır. Bu özel tabelalar sayesinde ulaşmak istediklerimiz alanlara kolaylıkla zaman kaybetmeden gidebildiğimiz. Tehlike teşkil eden alanların varlığından da haberdar olup tedbirimizi almamız adına da etkili olmaktadır. Alış veriş merkezlerinde, hastanelerde, bankalarda ve kurumlarda bu özel tabela çeşidine rastlamaktayız. Tabelaların ölçüleri de monte edilecekleri alanlara uygun ölçülerde yapılmakta. Dikkat çekmeleri amaçlarına uygun olmaları adına özenle tasarlanmaktadırlar. Büyük apartmanlarda her kat da farklı iş yerlerinin olması ve gelen kişilerin aradıkları mekânları kolaylıkla bulabilmeleri. Adına asansörde bilgilendirme amaçlı görüntüleri oldukça özel olan bilgilendirme tabelaları bulunmaktadır.

Yön Tabelası modelleri

Hastane bahçelerinde, üniversite kampüslerinde, park alanlarında kısacası insan sirkülasyonunun çok fazla olduğu dış mekânlarda kullanılan yön tabelası çeşitleri oldukça işe yaramaktadır. Zaman kazandıran tabelaların hazırlıklarını yapan isimler kullanılacakları mekânlar hakkında gereken tüm bilgileri öğrenmekle. Kalmayıp, tabelaların monte edilecekleri alanları da inceleyip hangi ebatların uygun olacağına ve tasarımının nasıl olması gerektiğine karar vermektedirler. Tabelalarda görsellik en önemli ayrıntıdır. Göze hoş gelmesi, dikkat çekmesi ve etkili olup akıllarda kalması en önemli istek olmaktadır. Ofis tabelası, inşaat tabelası, apartman tabelası, uyarı-ikaz tabelaları yönlendirme amaçlı kullanılan tabelalar arasında yer almaktadır. Tabelaların maliyetleri kullanılacak olan malzemelerin kaliteleri ve oranları ile doğru orantılı olup, özenle hazırlanmış olan tabelalar uzun ömürlü olacak ve bu sayede deforme olmadan yıllarca kullanılacaklardır.

Reklamlarını iyi şekilde yaptırmak isteyen kurumlar ve iş yerleri geri dönüşümün en iyi şekilde olması adına reklam için bütçelerini geniş tutmaktadırlar. Yapacakları reklamlar sayesinde isimlerinin en iyi şekilde duyulacağını ve ne kadar geniş alana ulaşırsa müşteri potansiyellerinde o kadar artış olacağının farkında olup önceliği ilk izlenim olan tabelalarına vermektedirler.  Tabelalarının çeşidine, şekline ve rengine karar veren kişiler orijinal görünümlere sahip olup kalitelerini en iyi şekilde yansıtmaları adına işinde uzman kişiler ile görüşmekte ve siparişlerini vermektedirler. Sizlerde bir yön tabelası ya da diğer tabela çeşitlerinden bir tabelaya sahip olmak istiyorsanız bu konuda isim yapmış kişilerden hizmet almaya özen göstermelisiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: