HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

15 Temmuz Şehitler Günü Afişleri

14.11.2018
15 Temmuz Şehitler Günü Afişleri

15 Temmuz Şehitler Günü Afişleri

15 Temmuz şehitler günü afişleri ile 15 Temmuz şehitlerimizi anmaya hazırız. Ülkece yaşadığımız bu elim hadise karşısında göstermiş olduğumuz cesaret ile bertaraf ettiğimiz hain darbe girişiminin yıldönümünde hazırladığımız afişlerle 15 Temmuz’u tekrardan yaşıyor ve o günde kaybettiğimiz vatandaşlarımızı anıyoruz. Hazırladığımız afişlerle milli duygularımızı harekete geçiriyor ve o günü asla unutmuyoruz. İleriyi görebilmek yarınlara erişebilmek için bir neslin unutmaması gereken en önemli husus geçmişidir. Bir millet geçmişte yaşadığını unutmaz ise yarınlara daha güvenli adımlarla ilerler. Bizler Türk milleti olarak yakın geçmişte yaşadığımız 15 Temmuz hain darbe girişimini ve o günde verdiğimiz yüzlerce canı muhterem şehitlerimizi anmaya hazırlanıyoruz.

15 Temmuz Şehitler Günü Afişleri modelleri

Her yıl 15 Temmuz’da şehitlerimizi anmak için toplanıyoruz. Bugünün hafızalardan silinmemesi için bizlerde afişlerimizle hazırladığımız görsellerle hizmete hazırız. Afişlerimizdeki görseller tamamı ile o güne ait arşivlerden hazırlanmıştır. Başka olay ya da başka ülkelerin resimlerinden derlenmemiştir. Afişlerimizde görenlerin hafızasında kazınacak kareler yer almaktadır. Afişlerde kullanılan renklendirmeler görsellerdeki canlılık dikkat çekici niteliktedir. Afişlerimizde kullandığımız malzemeler rüzgara, yağmura ve benzeri hava durumlarına karşı dayanıklıdır. İstediğiniz boyutta istediğiniz görselin basımı yapılmaktadır. Görsellerdeki çözünürlük kalitesi yüksek olduğu için her ne kadar büyük basım yapılırsa yapılsın kalite asla düşmez. Yaptırmak istediğiniz 15 Temmuz şehitler günü afişlerinde kullanılacak görselleri ister bizim arşivimizden seçebilir isterseniz kendi istediğiniz görseli afiş olarak basabiliriz. Görseller üzerinde sizinle birlikte tasarım yapar özgün kareler oluştururuz. Görsellere uygun özlü sözler, şiirlerden alıntılar ile görsellin etkileyiciliğini arttırırız. Saydığımız tüm bu hizmetler sizin isteğinize göre şekillenir.15 Temmuz şehitler günü afişleri ve saydığımız tüm bu hizmetlerle sizi memnun etmeye hazırız.

Bu yılda 15 Temmuz hafızalardan silinmesin her köşede anılsın, şehitlerimiz unutulmasın, isimleri akıllardan silinmesin, yeni nesil bugünü ve şehitlerini hiç unutmasın istiyorsanız 15 Temmuz şehitler günü afişleri olarak bizler sizlerin hizmetindeyiz. Hazırladığımız tasarımlarla, akıllara kazınacak karelerle sizlere ve ülkemize hizmet vermeye hazırız. Hazırladığımız afişlerimizde uyguladığımız kampanyalarla bütçeniz asla zorlanmaz istediğiniz sayıya göre fiyatlarımız bütçenize göre uyarlanır.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Anneler Günü Cam Yazıları konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: