HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Polikarbon Tabela Modelleri

09.02.2021
12
Polikarbon Tabela Modelleri

Polikarbon Tabela Modelleri

Polikarbon Tabela Modelleri

Polikarbon Tabela Modelleri, tabela çeşitleri arasından en çok tercih edileni modellerden bir tanesidir. Birçok özelliğinden dolayı tercih sebebi olmaktadır. Özellikle sağlam bir yapıda olması herkesin aradığı bir özelliktir. Bunun yanında görsellik açısından göze hoş gelip, hitap etmesi ve kullanışlı bir tabela olması da tercih edilme sebeplerindendir. Bu çeşit tabelalar kendi arasında da çeşitlere ayrılmıştır. Işıklı polikarbon tabelası ve ışıksız polikarbon tabelası olarak tercih edilebilen iki farklı çeşidi vardır. Aslında daha birçok malzeme kullanımıyla farklı detaylarda da oluşturulmaktadır. Polikarbon tabelasının üzerine dijital baskı veya üzeri folyo kesim yazı kullanılarak oluşturulması gibi tercih edebileceğiniz birçok seçenek mevcuttur.

Polikarbon Tabela modelleri

Genellikle üretimini yapan firmalar kullanılan malzemenin çeşitliliğine ve tabelanın ölçülerine göre fiyat vermektedirler. Polikarbon tabela modeli genellikle ışıklı tabela olarak da bilinmektedir. Polikarbon malzeme üzerine folyo baskı uygulanarak oluşturulmaktadır. Işıklı olan polikarbon tabelasının içerisine floresan döşenerek tabela ışıklı hale getirilmektedir. Bu şekilde üretimleri yapılan tabelaları sipariş vermek istediğinizde iletişime geçmiş olduğunuz firma tarafından ücretsiz olarak keşif için gelinmektedir. Keşif sırasında istediğiniz modeli ve malzemeleri belirleyip kullanılacak olana yakışacak tabela ölçüsü belirlenmektedir. Tasarlanmış olan tabela modelinin müşteri tarafından beğenilmesinden sonra üretimi yapılarak, ücretsiz olarak aynı firma tarafından montajı da yapılmaktadır.

Kullanım kolaylığı, uzun ömürlülük, kalite gibi herkesin aradığı ve istediği özelliklere sahip olan polikarbon tabela günümüzde çok sık karşımıza çıkmaktadır. Görsel açıdan şık bir görüntü sağlarken kullanımının da kolay olması bakımından firma ve kurumların rahatlıkla tercih ettikleri bir modeldir. Her firmanın olmazsa olmazı olan tabelaların farklı kullanım şekilleri vardır. Genelde beyaz renk polikarbon kullanıp üzerine folyo ile istenilen renk, yazı, şekil yapıştırılarak hazırlanmaktadır. Kısaca kullanacak olan firma veya kurumun zevkine ve kimliğini yansıtmasına göre tasarlanmaktadır. Kullanım alanı olarak sadece dış kısımda değil iç kısımlarda da kullanılabilen tabelalar farklı renkleriyle ortamlara şıklık katabilmektedir. Ev veya ofis gibi alanlarda da kullanılabilen kırmızı, turkuaz, mavi, turuncu, gri, bronz gibi seçenekleri de vardır. Aynı zamanda da ölçülerini de kullanacak olan kişiler belirlemektedir.

whatsapp

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: