HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Oto Yıkama Tabelası Modelleri

09.02.2021
89
Oto Yıkama Tabelası Modelleri

Oto Yıkama Tabelası Modelleri

Oto Yıkama Tabelası Modelleri

Oto yıkama tabelası farklı çeşit ve modellerde oluşturulabilir. Bu tamamen bireylerin isteğine bağlıdır. Bayraklı oto yıkama tabelası, oto yıkama fiyat bilgilerini içerisinde barındıran tabelalar, kumaştan yapılmış tabelalar, totem tabela, yelken tabela vs… şeklinde çeşitleri bulunmaktadır. Tabelayı asacağınız alan çok önemlidir. Oto yıkama tabelaları araç sahiplerinin görebileceği alanlara yerleştirilirse daha çok potansiyel müşterileri artarak kar elde edebilirler. Tabelaların ölçütleri ebatları, kullanılan malzemenin çeşidi de ayrıca çok önemlidir. Bireylerin uzaktan görebilecekleri şekilde tasarlanan ve yazı boyutları okunabilir tabelalar tercih edilmelidir. Ayrıca ışıklı ve ledli tabela seçimi gece oto yıkama ihtiyacı olan müşteriler için de yol gösterici bir nitelik taşıyacaktır.

Oto Yıkama Tabelası modelleri

Teknolojinin pek çok farklı alana yayılımı süregelen bir süreçtir ve hayatın farklı alanlarında etki etmektedir. Bu etkilerden biride tekerleğin icadı ile başlayan araç teknolojisidir. Türkiye de ne yazık ki araç üreten bir fabrika yok fakat araç üretimine katkı çok fazla… Araç bakımı ve sanayi kuruluşları ise bu teknolojiye ayak uyduran yapılanmanın bir ürünüdür. Oto yıkama ve araç temizliğini ise bireyler gerek kişisel olarak gerekse profesyonel bir işletmeden yardım alarak gerçekleştiriyor bu tür işletmelere ise Oto yıkamacı adı veriliyor. Oto yıkamacılık oldukça geniş alana yayılmış durumda. Oto yıkamacı açmak isteyen bireyler ilk önce Oto yıkama tabelası seçerek olası müşteri potansiyellerini belirlemeliler.

Oto yıkama her an her yerde bireylerin ihtiyacı olabiliyor. Örneğin bir araç uzun yolda ilerliyor ve bir anda hava şartlarından dolayı araç kirlendi. Bireysel olarak yıkama imkânı olmadığı için uygun bir oto yıkamacı adresine ihtiyaç duyan bu bireylerin yardımına Oto yıkama tabelası koşturuyor. Oto yıkama tabelaları bireylerin ihtiyaçları olabileceği şekilde yollara dizayn edilerek kurulmalıdır. Örneğin; otoban, E5 veya karayolu vs… Bunun dışında şehir hayatının getirdiği yeni şehir dizaynlarına göre ne yazık ki araçların kapı önlerinde yıkanıp temizlenmesi mümkün değildir bu sebeple bireyler araçlarının iç dış temizliğinde oto yıkamacıya ihtiyaç duyarlar. Bu sebeple oto yıkama tabelaları yine şehrin uğrak mekânlarına asılmalıdır.

 

whatsapp

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: