HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Mesh Baskı

14.11.2018
457
Mesh Baskı

Mesh Baskı

Mesh baskı, baskı çeşitleri arasından belki de ilk defa duyduğunuz bir terim olabilir. O zaman kısaca sizlere tam olarak ne anlama geldiğini açıklayayım. Mesh baskı üzerinde deliklerin olduğu brandalara lamine ya da dökme olarak uygulanabilinir. Dijital baskı alanında iyi ve yüz güldürecek reklam türü arıyorsanız sizlere tam olarak istediğinizi veren baskı türü, delikli olduğundan dolayı hava çeşitliliği verecektir. Daha uzun yıllar kullanileceğiniz bir reklam türü arıyor ve baskı çeşitleri arasından hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız mesh baskı sizler için en iyi seçim olacaktır. Dayanıklı olmasından ve kolay taşınabilir özelliğinden dolayı sorunsuz bir şekilde kullanabilecek, reklam türünden oldukça memnun olacaksınız. Uygulandığı alana estetiklik katan ve insanların dikkatini direkt olarak üzerine çeken baskıdan oldukça memnun kalacaksınız.

Mesh Baskı modelleri

Dış mekan baskı uygulamalarında çoğunlukla tercih edilen Mesh baskı üzerinde bulunan hava delikleri sayesinde rüzgar geçişi sağlar. Rüzgar geçişi sağlayan baskı, uygulandığı yüzeyi eskitmeyeceği için en karlı olabilecek reklam türüdür. Cam gibi yüzeylerde ise yine uygulanabilecek baskı sayesinde istediğiniz verimi uygun fiyatlı olarak alabileceğiniz reklamınızı çok seveceksiniz! Mesh baskı avantajları arasında bulunan delikli özelliği sayesinde farklı iklimleri olan Türkiye’de çoğunlukla tercih edilen baskı türü olmuştur. Büyük ve dikkat çekici özellikleri olan bir reklam brandası arıyorsanız mesh baskıyı tercih edebilirsiniz. Mesh baskı sayesinde müşterilerinize veya müşteri potansiyeline sahip insanlara istediğiniz mesajı verebileceksiniz.

İstediğiniz boyutlarda ve istediğiniz baskıda üretilebilen Mesh baskı isterseniz montajı da yapılarak size tam bir hizmet sağlanabilir. Mesh baskının bir diğer avantajı ise maliyetinin oldukça uyguna geldiği için sizlerin bütçenizi zorlayamayacak özellikte olmasıdır. Alanında uzman ve bu konuda deneyim sahibi kişilere hemen ulaşarak mesh baskınızı oluşturabilirsiniz. Belli bir tasarımınız yok ise sizlere yardımcı olacak profesyonel ekip sayesinde istediğiniz reklam türünü uygun fiyatlı elde ederek, uzun yıllar boyunca faydalanabileceksiniz. Müşteri kitlenizi çoğaltabilecek ve daha çok kazanmanızı sağlayacak baskı türü sayesinde, işleriniz oldukça yolunda gidecektir. Hemen firmaya iletişim numaralarından ulaşarak görüşmelerinize başlayabilir, siparişinizi en iyi şekilde oluşturabilirsiniz!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: