HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Mescit Tabelası

03.11.2021
24
Mescit Tabelası

Mescit Tabelası

Mescit Tabelası, inanç dünyamıza uygun şekilde hazırlanmaktadır. İslam’a göre uygun motiflerle hazırlanan cami tabelalarında, yapılış tarihi gibi ayrıntılara da yer veriyoruz. Altın sarısı veya yaldızlı tabela çalışmalarının yanı sıra, günlük ayet ve hadis yazma işinde kullanılan led tabela montajı da yapıyoruz.

İnancımızın belirlediği çizgilere göre hazırlanan cami tabelalarında, renk uyumu çok önemlidir. Dış mekan dekoruna uyumlu tabelalar, estetik görünümü bozmamaktadır. Özellikle tarihi camilerde uygulanan tabela çalışmalarında, dekoratif tabelalar tercih edilmektedir. Tabela çalışmalarımızda, müşterinin isteği önemlidir. Mescid tabelası çalışmalarında da cemaatin beklentileri önemlidir. Afiş, branda ve led tabela çalışmalarında, imamın isteği doğrultusunda, gerekli ilanları kaliteli bir şekilde yazıyoruz.

Cami tabelası çalışmaları, dış mekanın şartlarına göre hazırlanmaktadır. Kir tutmayan, paslanmayan ve çürümeyen malzemeler tercih edilmektedir. İki renk uygulamalarında, cami ve yapılış tarihi gibi yazılar vurgulu olacak şekilde hazırlanmaktadır. Tabela örnekleri kataloğundan, istediğiniz bütün ürünleri kolaylıkla uygulayan elemanlarımız, zamanında teslimat yapmaktadır. Cami ve benzeri kamu yerlerinin tabelalarında uzman olan ekibimiz, en uygun tabela çalışmalarıyla, istediğiniz tabela çalışmalarını sunmaktadır.

Dijital baskılı, kutu harf, alüminyum kompozit ve ışıklı tabela çalışmalarından istediğiniz tabela çeşitlerini, hızlı bir şekilde montajlıyoruz. Tarihi camiler için, tarihi dekora uygun cami tabelası yapıyoruz. Cemaatin rahatlıkla göreceği noktalara yerleştirilen cami tabelası çalışmaları, özel ışıklandırma çalışmalarıyla, akşamları da etkili görünüme sahip olmaktadır. Ramazan ayına özel led tabela çalışmaları ve branda afiş çalışmalarını da, işinde uzman elemanlarımız, hızlı bir şekilde hazırlamaktadır.

Camiye gelenlerin rahatlıkla tabelayı görebilecekleri noktalara monte edilen tabelalar, uzaktan rahat okunacak fontlarda yazılmaktadır. Yazıların belirgin ve okunaklı olması için, renk tercihlerini doğru bir şekilde yapmaktayız. Mescit tabelası çalışmaları, tabela reklam kategorisi dışında hazırlanmaktadır. Tabela fiyatları belirleme işlemlerinde, tabelanın boyu, özellikleri ve işçiliği önemlidir. Yazıda tabela modelleri tercihlerini iyi bir şekilde yapan müşterilerimiz, tabela konusunda başarılı sonuçlar almaktadır. En uygun tabela, okunaklı ve estetik bakımdan mükemmel olan tabelalardır. Yağmur, kar, dolu ve yakıcı güneşin olumsuz etkilerine karşı, cami tabelaları özel olarak imal edilmektedir.

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: