HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Logistics pleksi kapı tabelası

03.11.2021
65
Logistics pleksi kapı tabelası

Logistics pleksi kapı tabelası

Logistics pleksi kapı tabelası görselinde yapmış bulunduğumuz tabelada iki kat zemin vardır. Bitinci kat zemin gümüş paslanmaz görünümlü 9 mm kalınlıktadır. İkinci katman pleksiglass ise şeffaf pleksi malzemeden imal edilmiştir.

İkinci katman üzerine firma bilgileri yazıları ve firma logosu ünvanı yazılır. İstenilen renklerde zemine folyo kesim uygulama yapılır.

Kullanılan bu malzeme çok esnek ve estetiktir. Çok çeşitli ürünler ortaya çıkarılabilmektedir. Bu noktada hiçbir sınır bulunmamakta ve herhangi bir kısıtlama yaşanmamaktadır. Çok çeşitli tasarımlarda tabela örnekleri ortaya koyabilirsiniz. Bunlar arasında Aynalı Pleksi Tabela modelleri oldukça beğenilen bir üründür. Bu durum tabelacının hayel gücüne bağlıdır. Herhangi bir sınır yoktur. Yaratıcı, yeni fikirlere açık ve cesur bir tabelacı bu malzemeden çok farklı ürünler ortaya çıkarabilir. Renkli logo çalışmaları istenilen bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumlarda da pleksi malzemesi inanılmaz faydalı bir malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün renklerde pleksi üretiliyor diyemeyiz. Ancak, ana renk gruplarının tamamında pleksi bulabilmek mümkündür. Bu nedenle farklı logo çalışmaları, çeşitli tasarımlar ve çok daha fazlasında bu ürünlerden yararlanılabilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tabela sektörü için çok önemli bir üründür. Tabela çok zengin bir kavramdır. Çeşitliliği çok fazladır. İşlevsel görevleri bulunmaktadır. Tasarımcının ve tabelacının hayel gücüne bağlıdır ve her türlü şekil oluşturulabilir.

Her mekânın özelliğine ve tarzına özel olarak hazırlanan pleksi tabela malzeme olarak döküm levha kullanılarak üretilmektedir. Her sektörde mutlaka kullanılan tabelalar arasında her sektöre uyum sağlayan bir model olması da en çok tercih edilen ürün arasında olmasını sağlamaktadır. Kullanılan tabelalar kurumun veya firmanın içeriğini yansıttığı için tabela seçiminde bunun sağlanması gerekmektedir. Profesyonel ekipler tercih ederek başarılı çalışmalar elde etmek ve aynı zamanda reklam yapmak için önemlidir. Tabelalarda kullanılan marka ve logoların içerisinde kullanılan renk tonlarına en uygun tasarımlarla kullanılacak alana uyum sağlanması gerekmektedir. Gelişen ve sürekli kendini yenileyen teknolojinin varlığından yararlanılarak özel tasarımlar oluşturulabilir ve müşterilerin memnuniyeti için istedikleri özelliklere göre çalışılabilmektedir. Bizi arayın 0216  442 27 72

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: