HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Kabin Deneme Odaları Tabelası

20.10.2021
32
Kabin Deneme Odaları Tabelası

Kabin Deneme Odaları Tabelası

Kabin Deneme Odaları Tabelası mağazalarda prova giyim için hazırlanana odaların yerini göstermek amaçlı genellikle tavana yakın kısımlara monte edilen tabela modelleridir.

Erkek soyunma Odası ve Kadın Soyunma Odası ibareleri dışında Erkek Giyinme Kabinleri ve Kadın Giyinme Kabinleri olarak yazılsa da başka bir tabirle Bayan Giyinme Odası diye de adlandırılabilir. Yazılış şekilleri isteğe göre değişiklik gösteren bu tabela modelleri ışıklı veya ışıksız olarak üretilir.

Çoğunlukla pleksiglass malzemeden imal edilmektedir. Giyinme Odası Kabin Tabelası üretim ve satışı yapan firmamız birçok giyim mağazasına bu yönde çözüm ortaklığı yapmaktadır. Men Fitting Room yada Bay Deneme Kabini yada Woman Fitting Room yada Bayan Deneme Kabini tabirlerinide mağazalarda sıklıkla görüyoruz.

Başka tabelalarda üretiyoruz. Örneğin Personel Giyinme Kabini tabelası , Hasta giyinme odası tabelası gibi. Bu örnekler çoğaltılabilir. Biz üretimde her zaman yeniliğe açığız. Teknolojininde getirdiği gelişmeleri izliyoruz. Yeniye adapte ediyoruz. Her yeni fikir bize heyecan ve güç veriyor.

Giyinme Deneme Odası Tabelası

Mağazalarda avm ve alışveriş merkezlerindeki dükkanlarda daha çok giyim firmalarında kullanılan bu tabela sayesinde nerede deneme yapabileceğimizi görürüz. Tavana yakın takılması sayesinde tabela okunur ve biz kabinin yerini kolaylıkla bulmuş oluruz. Yönlendirme tabelası olarak kullanılan kabin tabelaları günlük yaşamda bir çok kolaylıklar sağlar.

Kabin numaraları, dolap isimlikleri, kabin isimlikleri, folyo sticker kesim uygulamaları içinde reklam hizmetimiz vardır. Kabin girişlerinde tavanda bay mı bayan mı hangi tarafa ait kabin varsa o tarafın kabin tabelası girişte asılı olmalıdır. Böylelikle her iki tarafta gideceği kabini rahatlıkla bulur.

Pleksi harflerden kabin isimlikleri lazer kesim ince işçilikle yapılır. Hassas yazı kesim tasarımları titiz işçilikle yapılır. Tabela yaptırmak için bizi arayın. Mağazanız için şık kullanışlı deneme kabini tabelanızı biz yapalım. Şık bir tabelayı uygun fiyata yaptırın. Tabela üretim. imalat ve montajımız vardır. Tabelalar en geç iki iş günü üretim yapılır. İşiniz acilse bize bildirin acil işler ön plana alınır. Tabela üretim süresini böylelikle kısaltarak tabelanızı daha çabuk takmış oluruz.

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: