HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Işıksız Restaurant Tabelası

20.10.2021
33
Işıksız Restaurant Tabelası

Işıksız Restaurant Tabelası

Işıksız Restaurant Tabelası modelleri ve örneklerini web sitemizde görebilir, uygun fiyatlarla Işıksız Restaurant Tabelası yaptırabilirsiniz.

Işıksız Restaurant Tabelası örneğinde resimde görünen tabela zemini alüminyum kompozit panelden imal edilmiştir. Zemin siyah alükobant levhadan kesilip derzlendikten sonra bükülüp kasa kaline getirilmiştir. Kompozit Kasa profilleri üzerine monte edilir. Tabela büyük ebatta olduğu için iki ayrı kompozit zemin kullanılıp bu kompozit zeminle profil kasa üzerinde birleştirilmiştir. Tek kasa haline getirilen tabela zemini üzerindeki harfle alücordür.

Alücor nasıl bir malzemedir? Açıklayalım : Alücor belirli kesit kalınlıkları bulunan ön kısmı altın yada gümüş paslanmaz görünümlü alt kısımları sert sıkıştırılmış köpük siyah bir malzemeden levhalar şekilde üretimektedir. Bu levhalar 9 mm.,20 mm ve 40 mm olarak piyasada satılmaktadır. Reklam malzemecisinden bu levha satın alındıktan sonra CNC Router kesim makinesinde harfler ve şekiller olarak kesilmektedir.

Bilgisayara ortamında Çizgisel olarak yapılan tasarımlar cnc kesimden çıktı olarak alınır. Kesilen harfler kenarları polisaj işlemi yapılır ve temizlenir. Harflerin üstündeki jelatinler montajı bitene kadar üzerinden çıkartılmaz. Çıkartılmaz ki harflerin üzerleri çizilmesin. İş tertemiz teslim edilsin. Harfler kesildikten sonra alüminyum kompozit zemine daha önceden basılıp çizilen bir şablon yardımı ile monte edilir.

Işıksız Restaurant Tabelası Modelleri

Tabela zeminine harfler çift taraflı bant ve silikon yardımı ile tutturulur. Bu işlem yapılırken çok titiz çalışma yapılmalıdır. Temiz çalışılan tabela yüzyinde izler ve çizikler oluşmaz. Böylelikle tabela müşteriye temiz bir şekilde ulaştırılır. Bu müşteri memnuniyeti demek, ve bu bizim için en önemli şeylerden biridir. Her zaman müşteri memnuniyeti bizim için en önemli şeydir. Bundan dolayı işimizi severek ve titizce yapıyoruz. Siz de tabelanızı güvenilir ellere teslim etmek isterseniz bizi arayıp hatasız ve itina ile imran reklam’dan sitemizde örneklerini görebilirsiniz.

İsterseniz restaurant camlarına folyo kaplama ve iç mekana dijital baskılı görseller kaplaması da yapmaktayız. Yelkenli bayrak kartvizit ve reklam dubası imalat ve satışımızda vardır. Kısacası tüm reklam işlerinizin tümünü imran reklam firmamızdan müşteri memnuniyeti ile firmamızdan görsellerimize bakarak veya yerimizde ziyaret edebilirsiniz. İmran Reklam sizleri bekliyor.

 

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: