HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Fiat doblo kısmi araç kaplama

02.11.2021
Fiat doblo kısmi araç kaplama

Fiat doblo kısmi araç kaplama

Fiat doblo kısmi araç kaplama için belirlenen bölge üzerine kısmi logo giydirme işlemi yapılır. Logolar folyo kesim uygulama olup dijital baskı değildir.

Neden dijital baskı değildir yazdım açıklayayım: Çünkü digital baskı teknolojilerinde sistem ne kadar iyi olursa olsun o reklam zamanla solmaya ve etkisini yitirmeye mahkumdur. Bundan dolayı kısmi araç kaplama işlerinde folyo kesim uygulamasını tavsiye ederiz.

Biz folyo kesim uygulaması isteyene folyo kesimli logo uygulama yapıyoruz. Dijital baskılı kısmi logo kaplama yaptırmayı da tercih eden müşteriler illaki olacaktır. Burada kıyaslama yapıyoruz. Biz demiyoruz ki dijital baskılı logo uygulama kötüdür diye. Tabiiki oda şık bir şekilde reklam olarak kullanılır.

Folyo kesim uygulama dijital baskılı uygulamadan pahalı olacaktır. Bunun sebebi her logonuzda kaç renk varsa o renk sayısı kadar folyo kullanılması anlamına gelir. Bir o kadarda işçiliği arttırır.

Fiat doblo kısmi araç kaplama için yukarıda bir kaç araç logo kaplama örneğini paylaştım. Web sayfamızda araç giydirme sekmesinden diğer araç reklam kaplama modellerini görebilirsiniz. Belkide siz de aracınızı bize kaplatırsınız.

Zaten bu ihtimal olursa en uygun fiyatlı araç kaplama merkezindesiniz demektir. Araç renk değişimi, araç reklam kaplama, araba kaplama. mat araç kaplama, otobüs, tır, kamyonet kasası kısmi bölgesel araç reklam kaplamaları da yapıyoruz. Kısmi reklam yazıları, kısmi logo kaplamaları, fiat doblo marka arabaların bölgesel reklam kaplama ihtiyaçları için çözüm ortağınız imran reklam.. 

Fiat doblo kısmi araç kaplama reklam ve logo çalışmaları grafik tasarım çalışmaları yapılır. Firma araçlarınız tek tek ya da filo halinde giydirilir. Toplu araç kısmi logo yada yazı kaplamalarında indirimli fiyat tarifemizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlı araç kaplamacı imran reklam sizi bekliyor. Arabanızı bize getirin reklamınızı biz yapalım. Reklamlarınız her yerde gezsin sizi tanıtsın.

İstanbul’un tüm semtlerinde araba kaplama hizmetimiz bulunmaktadır. Araçlarınız toplu halde kaplama yapılacaksa sizin yerinize gelipte araçlarınızı yerinde kaplama yaparız. Az sayıda araçlarda ise araçlarınızı firmamıza getiriyorsunuz yerimizde kaplama işlemini gerçekleştiriyoruz. Bizi arayın.

whatsapp

whatsapp

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Duvar üzeri Alücor harf uygulaması
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: