HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Duvar üzeri Alücor harf uygulaması

02.11.2021
69
Duvar üzeri Alücor harf uygulaması

Duvar üzeri Alücor harf uygulaması

Duvar üzeri Alücor harf uygulaması için muhteşem bir örnek tabela modelini sizlerle paylaşmayı uygun görüyoruz.

Altın (gold) renkte olan harf adeta paslanmaz görünümünde olup paslanmaz bir harfin görüntüsünde yakın bir görünümdedir. Harflerin mazlemesi olan alücor levhanın kalınlığı dokuz milim ve yirmi milim kalınlıklarda piyasada bulunmaktadır. 

Alücor harfler çok amaçlı ve çok yönlü kullanılabilir. Örnekte görüldüğü gibi bir ofis içerinde duvarda güzel bir görünüm vermiştir. Bina ve sitelerin giriş ve kapı tabelalarında da sıkça bu malzemeden kesilmiş harflere rastlarsınız. Bunun tercih sebebi harfleri dış ortama dayanıklı olmasıdır. Alucor harfler paslanamaz harfler gibi maliyetli değildir. Aksine fiyat olarak çok daha uygun oldukları için tercih sebebidirler. Sıklıkla siyah zemin üzerinde kullanılır ki altın yada gümüş renkler daha güzel göze hitap etsin. Bakınca göze hoş bir görünüm versin.

Her sektörde tabela üzerlerinde alücor kesimli harfler kullanılabilir. Aslında çok daha şık bir tabelayı çok daha ucuz bir fiyata yaptırmış olurlar. Alücor harfli duvar üzeri harfler ofislerin, büroların banko arkasıda ışıksız bir tabela olarak kullanılır. Banko arkasına takıldığı gibi bankonun önünede bir logo şeklinde kesilip yapıştırılabilir. Çok geniş bir yelpazede bu malzemeden bir çok tabela modeli oluşturulabilir. Cnc router kesim makinesinde kesilip işlenen harfler sadece harf olarak da sipariş verirseniz size kargo ile karşı ödemeli olarak gönderilir.

Siz sadece harfler elinize geçtiğinde arkasını silikonlayıp duvara tutturmanız kalıyor. Bunu düzgün şekilde nasıl yapacağız dediğinizi duyar gibiyim. Onun da çözümü var. Kestiğimiz harflerin yanında size kağıt üzerine basılmış bir de şablon gönderiyoruz. Siz bu şablon sayesinde harfleri duvar üzerine düzgün bir şekilde monte edebilirsiniz. Bu size kolaylık sağlayacaktır. 

Alücor harflerin gold renk dışında gümüş (silver) renkte olanı da mevcuttur. Uygulaması çok kolay olan bu tabela modelinden eğer siz de sipariş vermek isterseniz bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyatlı tabelacı firması İmran dijital reklam her zaman siz değerli müşterilerimize değer verir. Sizinle tanışmamız Bizim; Bizimle tanışmanız Sizin Kazancınızdır…

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: