HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Emlakçı Tabelası

09.11.2018
619
Emlakçı Tabelası

Emlakçı Tabelası

Emlakçı tabelası diğer tabela çeşitlerine göre fiyatları biraz daha uygun olan tabelalardır. Özellikle kış aylarında karşılaştığımız yağmur, dolu, rüzgâr ve fırtına gibi olumsuz hava koşularından çok fazla etkilenmeyen tabelalar kalın ve sert olup monte edilirler. Alanlardan alınmadıkları süreler boyunca orada kalmaktadırlar. Taşınması kolay olan, montesi kısa sürede biten ve yer kaplamayan bu özel tabela çeşidi uzun ömürlü olmakta ve defalarca kullanılabilmektedir. Dikkat çekme özelliği fazla olan ve eski emlakçı brandalarından çok daha avantaj sunan tabelalar plastik kelepçeleri sayesinde binaların doğru cephelerinde bulunan balkon demirlerine monte edilmektedirler. Enerji tüketimleri yok denecek kadar az olan tabelalar iç ve dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmekte ve isteğe göre herkes LED ışıkları tabelalarına kendileri de monte edebilmektedir.

Emlakçı Tabelası

Etkili bir reklam ürünü olan tabelalar şimdilerde tüm kurum ve iş yerleri tarafından talep görmektedir. Her tabela ait olduğu iş yerinin işine uygun renk ve modellerde hazırlanmaktadır. Boyutları da yine isteğe göre hazırlanmaktadır. Günümüzde tabela fiyatlardır. İçin ayrılan bütçeler çok uç noktalarda olmamakta ve artık herkes diğer reklam ürünlerine harcamalar yapmak yerine etkili bir tabela ile günün her saatinde dikkat çekmeyi tercih etmektedirler. Aynı şekilde Gayrumenkul tabelası amacına uygun hizmet etmekte ve sahip olduğu görselliği ile metrelerce uzaktan fark edilmektedirler. Kiralık ya da satılık yazılar eşliğinde emlakçıya ait isim ve telefon numarasının yer aldığı tabelalar uygun fiyatları sayesinde çok fazla talep görmektedirler.

Görüntüsü hoş olmayan, hava koşullarından çok çabuk etkilendiği için neredeyse tek kullanımlıktır. Olan brandaları geride bırakan Gayrumenkul tabelası tam anlamı ile pratik bir çözüm olmaktadır. Sıcak- soğuk fark etmeden her mevsim kullanılan tabelalardır. Tüm düz zeminlere monte edilebilmektedirler. Her acıdan rahatlıkla okunabilen tabelalar gör olarak ta estetik olmakta ve bulundukları alana hiçbir olumsuzluk yaşatmamaktadırlar. Firmalara özel olarak büyük titizlikle tasarlanan tabelalar kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Uygun fiyatlara bu derece dayanıklı tabelalara sahip olan emlakçılar yıllarca bu özel tabelaları kullanarak reklamlarını yaptırmakta ve müşterilerinin akıllarında kalmaktadırlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: