HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Fener Tabela

09.11.2018
628
Fener Tabela

Fener Tabela

Fener tabela genellikle dış mekân tabelaları kategorisinde yer almaktadır. İşletmenize ait bilgilerin yer aldığı kare, dikdörtgen ve oval gibi birçok çeşidi olan bu tabelalar sokaktan geçen herkesin odak noktasıdır. Akan trafikte bile fark edilen bu tabelalar ışıklı ve ışıksız olarak tasarlanmaktadır. Tasarımı sadece size ait olan fener tabelalarında bilgi sade ve özdür. Genellikle firma ismi ve amblemi yer alan tabelalarda kısa bir şekilde sloganınıza da yer verebilirsiniz. Fener tabelaların çeşitleri bir hayli fazladır. Her zevke ve bütçeye uygun olarak hazırlanan bu tabelalar; ferforje, ahşap, alüminyum, elips, oval, ışıklı, paslanmaz ve eskitme şeklinde tasarlanmaktadır. Görselliği ön planda olan bu tabelalar firmamızın garanti işçilik sözü verebileceği özellikleri kapsar.

Fener Tabela

Dış mekân kullanımlarında tercih edilen fener tabela kolay kolay deforme olmaz. Aksine uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu tabelalarda tercih edilen malzemelerin tamamı birinci sınıftır. Dik olarak monte edilen bu tabelalar herhangi bir rüzgârdan etkilenmez. Aksine oldukça sağlamdır. Bir müşterinin sizi tercih edebilmesi firmanızı yansıtan tabela ile mümkündür. Tabelalar ne kadar düzenli ve ilgi çekici olursa müşteriler de daha fazla tercih eder. Kaliteli işler kaliteli firma profilinize ulaşmanıza olanak sağlar. Firmaların kendilerini daha iyi ifade etmesi amacıyla tercih ettiği bu tabelalar zamanla firmanız ile bütünleşir. Kurumsal kimliğinize uygun hazırlanan tabelalar zamanla firmanızı marka olma yoluna kadar götürür.

Reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız fener tabela, banko tabela, bayii fener tabela olmak üzere birçok çeşit ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Tabela konusunda seçiminizi yapamıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek en doğru kararı kısa sürede verebilirsiniz. Başarıya giden bu yolda sizi tabela konusunda destekleyen firmamız hedeflediğiniz müşteri kitlesine kolaylıkla ulaşmanızda da büyük rol oynar. Piyasaya göre daha uygun fiyat seçeneği sunan firmamızda tabela ekipmanlarının tamamı birinci sınıf kalitededir. Bu da firmamızın büyümesinde oldukça etkindir. Tabela seçenekleri arasında firmanızı en iyi şekilde ifade edecek tabela ancak alanında uzman firmaların siz değerli müşterilerine verdiği destek ile mümkündür.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: