HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

El tipi dur geç tabelası

21.10.2021
28
El tipi dur geç tabelası

El tipi dur geç tabelası – El tipi dur geç tabelası örnekleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Karşıdan karşıya geçişlerde bir uyarıcı tabela görevi görür. Yol çalışmalarında yolun kontrollü trafiğini sağlayabilmek için polis uygulama noktalarında kullanılır. Polisin durdurma noktalarında kullanılır.

Havaalanlarına apronlarda kullanılır. Okul önlerinde ve yaya geçitlerinde, anaokullarında eğitici trafik kuralları olarak kullanılır. Otellerde restaurantlarda valeler tarafından sıklıkla kullanılır.

Otopark giriş ve çıkışlarında otopark görevlisi tarafından trafiğin kontrolünü sağlamak amaçlı da kullanılmaktadır. Bu küçük el tabelasının gördüğünüz üzere bir çok işlevi var. Bu ve bunun gibi birçok uyarıcı el levhası tabelaları üretim imalat ve satışını yapmaktayız. Toplu tabela alımlarınızda iskontomuz bulunur. Ayrıca siparişlerinizi bir gün öncesinden mail olarak bize ulaştırırsanız daha hoş olur. Böylece tabelalarınız size zamanında teslim edilmiş olacaktır. Tabela marketimizde her türden reklam reklam tabelası bulunmakta olup seri üretim yapılır.

Üretim genellikle bir iş gününde biter. Biz yinede garanti olsun diye üretim süresini müşterilerimize bir gün rotarlı veririz ki her hangi bir aksilik durumunda mahçup olmayalım. Sözümüzün eri bir firmaz olduğumuzu bizi tanıyanlar bilir.

Konumuza dönelim 🙂 El tipi dur geç tabelası modelleri

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: