HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Dolap Resim Kaplama

Dolap Resim Kaplama

Dolap Resim Kaplama

Dolap Resim Kaplama işi ayrı bir ustalık ve sanat ister. Titiz bir işçilik ile en güzel tasarımlar dolap üzeri reklam kaplama ve dolap renk değişimi yapılır.

Bu aralar pek çok revaçta olan resim kaplama işi oldukça gündemde. Birçok kişi dolaplarına folyo kaplama yaptırmak istiyor. Örneğin dolabınızın yüzeyini mat siyah renkte kaplatmak mı istiyorsunuz ? Mat siyah dolap kaplama için öncellikle gereken malzeme oracall kesim folyosudur. Folyo genişliği yüz yirmi iki santimdir. Folyo flotter kesim makinesinde dolap ölçülerine uygun şekilde kesilir.

Ayrıca yüzey üzerine yazı kesim yada logo çıkartma sticker isteniyorsa bu yazı veya stickerlarda plotter yazı kesme makinesinde kesilir. Dolap kaplandıktan sonra ayrıca dolap yanlarına yada dolap kapaklarına kaplanabilmektedir. Buzdolabı, evinizde mutfak dolaplarınız yada coca cola dolabı reklam yada folyo giydirme ve kaplaması yapılır. Dolap kaplama fiyatları konusunda ayrıca bizi ararsanız size uygun fiyatlarla dolap kaplama ve giydirmesi yapabiliriz.

Dolap Resim Giydirme Örnekleri

Dolaplarınız kaplanmadan önce dolap yüzeyi iyice temizlenmelidir. Dolap yüzeyinde toz kir kalmaması folyonun daha iyi kaplanması demektir. Folyo pürüssüz bir yüzeye daha iyi uygulanır. Uygulama yapılacak yüzeyde deforme olmuş alanlar var ise ve bu alanlar özellikle müşteri tarafından kaplama yapılsın isteniyorsa bu pek sağlıklı bir kaplama olmayacaktır.

Dolaba Görsel Kaplama Modelleri

Biz bu gibi durumlarda siz değerli müşterilerimizi konuyla alakalı bilgilendiriyoryuz. Bunu bir çok reklamcı yapmıyor ve kaplıyor geçiyorlar. Millet alacağı paranın derdine düşer olmuş. Bizim için müşteri memnuniyeti pardan daha değerli olduğu için her müşteri bizim velinimetimizdir. Bir defa değil her zaman aynı müşterimiz ile çalışmayı kendimize görev olarak biliyoruz. Hassas ve özenli çalışmalarımız her zaman göz dolduruyor. Dolap kaplama örneklerinden bazılarını görsel oalrak web sayfamızda sizlerle paylaşmayı uygun görüyoruz.

Siz de dolabınıza reklam kaplatmak yada dolaplarınızın üzerine folyo kaplatmak isterseniz bizi arayın. Aşağıda whatsapp destek butonuna tıklarsanız bize daha kolay ulaşabilir uygun fiyatlarla dolap kaplama ve giydirme yaptırabilirsiniz. Yerimiz maltepede fakat isterseniz sizin yerinize gelip yeriniz de de dolaplarınıza kaplama yapabiliriz.

whatsapp

whatsapp

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  El tipi dur geç tabelası
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: