HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Dekota Üzeri Baskı

14.11.2018
562
Dekota Üzeri Baskı

Dekota Üzeri Baskı

Dekota üzeri baskı ahşap sevenlerin genellikle tercih ettiği baskı çeşidi olmuştur. Kolay kesilmesi ve baskının kolaylıkla uygulanması ile bilinen dekota baskı, günümüzde en çok kullanılan reklam çeşididir. Reklam insanlara hizmet veren para kazanan her insanının, her firmanın her kurumun mutlaka yapması gereken stratejiler arasında büyük bir yere sahiptir. Reklamı olmayan bir hizmet istenilen kazancı almamanıza ve hedefinize ulaşmamanıza neden olur. Bu yüzden yaptığınız işe uygun bir reklam türü hizmeti almalısınız. Dekota baskı reklam alanında sıklıkla tercih edilir. Dekota baskı sayesinde istediğiniz görünüme hem de uygun fiyatlandırmalar ile kavuşabilirsiniz. Dekota baskılar yüksek çözünürlükte hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. İster yazı, ister logo isterseniz fotoğraf baskısı isteyebileceğiniz dekotalarınız kullanacağınız yere uygun olarak, size özgü olarak hazırlanmaktadır.

Dekota Üzeri Baskı modelleri

Genellikle iç mekanda kullanımı yoğun olan Dekota üzeri baskı dış mekanda da tercih edilebilir. İdeal reklam araçları arasında ilk sırada olan dekota baskılar, istenildiğinde açılışlarda da tercih edilebilir. Dekota baskılar halk arasında foreks olarak da adlandırılır. Dekota baskı reklam türünün kullanım alanları ise, etiketleme, satış standı, mağaza içi tasarım, ara bölme, mobilya sektörü, tavan kaplamadır. Dekota kelimesinin Türkçe dilindeki karşılığı köpük PVC’dir. Köpük yapısından dolayı istenilen yere kolaylıkla taşınabilir, ve yapıştırılmak ya da asılmak istenildiğinde istediğiniz estetik görünümü yakalamanız mümkün olur. Yüksek çözünürlükte, kaliteli dekota baskılar, rakiplerinizden her zaman önde olmanızı sağlamaktadır.

Sizlere Dekota üzeri baskı hizmeti veren firma hem tasarım, hem üretim hem de montajı konusunda da yanınızda olur. Dayanıklı malzemeden üretilen dekota üzeri baskı reklam çeşidini uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz. Tasarımı hazır dekota baskılar aynı gün kesimi, üretimi, baskısı yapılarak adresinize kadar gönderimi sağlanacaktır. Alacağınız dekota hizmetinin boyuna, baskı özelliklerine göre değişiklik gösterebilecek olan dekota baskı fiyatları yinede baskı alanında en uygun fiyatta edinebileceğiniz reklam türü olacaktır. Tasarım konusunda firmanın deneyimli tasarım ekibinden yardım alabilirsiniz. Dilerseniz beraber ortaya yeni bir tasarım çıkararak üretimini, baskısını ve montajını isteyebilirsiniz. Gönderimi sırasında da sorunsuz olarak sizlere ulaştırılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: