HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital Baskı Fiyatları, seçeceğiniz çeşitli yazıların, resimlerin, görsellerin ve tasarımların isteğinize göre çeşitli ürünler, afişler, broşürler ve diğer malzemedeki yapılar üzerine basılmasıdır. İstediğiniz türdeki tasarı istediğiniz şekil ve boyuta dönüşüyor bu tanıtımı yapılmak istenen her şey için oldukça faydalı bir hizmettir. Firma sahibisiniz, işverensiniz veya iş arıyorsanız, herhangi bir ilan vermek istiyorsunuz ya da yeni bir kampanyanız var bunu duyurmak istiyorsunuz el broşürü, çeşitli alanlara yapıştırılacak broşürleri dijital baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Firmanızın logosunu, sloganını veya kampanyasını duyurmak için dev brandalara, folyolara taşımak için de dijital baskıyı kullanırız. Dijital baskı Kısacası sesinizi duyurmanın, bir yere davetin, bir tanıtımın vazgeçilmezidir. Üstelik dijital baskı tasarladığınız her şeyi kâğıtlara, brandalara, folyoların üzerine ve birçok ürüne basılması mümkündür.

Dijital Baskı modelleri

Tanıtımınızda kullandığınız her şey çok önemlidir. Yazının karakteri, rengi, kullandığınız logo, her şey birebir uyumlu olmalıdır. Ayrıca günümüz teknoloji ile de uyumlu olmalıdır. Soluk renkler ile tanıtımınızı yaparsanız ilgi çekeceğiniz insan sayısı çok azdır. Çünkü teknolojik ürünler ile canlı renkler ile tanıtım yapmak oldukça kolaydır. Rakip firmanız en canlı renkler ile kaliteli bir baskı ile tanıtımını yapıyorsa sizi tanımayanların sizi tercih etmesi oldukça zordur. Ürünleriniz diğeri firmalara göre ne kadar kaliteli olursa olsun öncelikle keşfedilmeniz gerekmektedir. Bunun için iyi tanıtılmanız şarttır. Bir el broşürü bir branda cam giydirme reklam dikkatinizi çekmiyorsa o firmaya gitme fark etme ihtimaliniz oldukça azdır. Tabi ki diğer reklam ve pazarlama faaliyetleri de önemlidir. Fakat tanıtımda iyi bir izlenim bırakmak akılda kalmak için en büyük adımdır. Bu adımı kaliteli dijital baskı yapan uzman ekibimiz ile yapmamanız sizin bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Müşteri beklentilerini, müşterilerin dikkatini çekebilen tasarımları ve günümüz tanıtımları hangi teknolojik araçları gerektiriyorsa onlar ile çalışıyor. Bizler üretim teknolojilerimizi sürekli yenilerken tecrübeli gelişime hızla ayak uyduran ekibimizle sizlere daima kaliteli ve en iyi üretimler gerçekleştiriyoruz. Dijital baskı ile hem kaliteli hem de kısa zamanda istediğiniz baskı ürünlerinin teslimini gerçekleştiriyoruz. En hızlı en kaliteli baskı en iyi ekiple iletişime geçmek için geç kalmayın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: