HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Century21 afişleri

14.11.2018
550
Century21 afişleri

Century21 afişleri

Century21 afişleri ile reklamlarınız artık daha kaliteli, daha göz alıcı. Bir ürünün, bir hizmetin reklamını yapmak için çeşitli yollar vardır. Bir reklamın en çok göze hitap etmesi akılda kalıcı olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle en eski tarihten bugüne kadar kullanılan ve hala da önemini koruyan en iyi yol afiştir. Arabayla, otobüsle ya da yürüyerek bir yere giderken kafamızı kaldırdığımızda bir afiş görüp gayri ihtiyari okuyup aklımızın bir köşesine kazırız. Reklamın da en önemli amacı tüketiciyi etkileyip akılda kalmaktır. Bizler de sizlerin akılda kalması için afişlerimizle yanınızdayız.

Afişle reklam yapıldığı kadar özel basımlar da yapılabilmekte. Herhangi bir organizasyon için doğum günü, evlilik teklifi, nişan vs. bunlar içinde afiş basımı yapılabilmekte. İstediğiniz konseptte resimlerinizin, size ait sözlerin yer aldığı afişler de basabilmekteyiz. Afiş ile reklam yaptırmak ya da afişi herhangi bir organizasyonda kullanmak istediğiniz de dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar vardır. Basımı yapılacak olan afişte çözünürlük yani renklerin, kullanılan görselin netliği, canlılığı çok önemlidir. Canlı renkte olan afiş her zaman daha dikkat çekici ve akılda kalıcı olur. Diğer bir husus da afişte kullanılan malzemenin kalitesidir. Çoğu reklam amaçlı basılan afişler dışarda kullanıldığı için hava olaylarına da daha dayanaklı olmalıdır. Rüzgar, yağmur gibi hava durumlarında yırtılma, kopma ya da renkler de akma gibi deformasyonlara sebebiyet vermemelidir. Kullanılan matbaa makinalarının da güncel olup teknolojik donanımlara sahip olması da bir o kadar önemli basım için kullandığımız makinalarımız son teknolojik donanıma sahip makinalardır. Sizleri ilgilendiren diğer en önemli husus da   ekonomik kısmı. Century21 afişleri olarak biz uygun fiyat listemizle de sizi memnun etmek te ısrarcıyız.

Century21 afişleri modelleri

Elinizdeki ürünün, yaptığınızın hizmetin reklamını yapmak daha çok rağbet mi görmek istiyorsunuz? Ya da özel günleriniz için afiş mi yaptırmak istiyorsunuz? Sizler için tasarladığımız, yüksek kalite ile bastığımız afişlerimiz ve bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarımızla biz Century21 afişleri olarak size bir alo ya da bir tık kadar yakınız. Siz afişinizi hayal edin biz afişinizi yapalım. Her zaman sizlere hizmet veremeye ve memnuniyetinizi kazanmaya hazırız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: