HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Cam Üzeri Şeffaf Folyo Giydirme

14.11.2018
197
Cam Üzeri Şeffaf Folyo Giydirme

Cam Üzeri Şeffaf Folyo Giydirme

Cam üzeri şeffaf folyo giydirme işlemleri genellikle ofis tarzı olarak bilinse de çok farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Son yıllarda kullanımı artarken geliştirilebilir olan giydirme işlemleri sayesinde estetik açıdan çok daha iyi görünümler kazandırılabilir. İş yerlerinde değişik tasarımlara sahip bölümler elde edilirken kullanım alanının çeşitlenmesini de bu işlem neticesinde ortaya çıkarabilirsiniz. Daha ziyade düz yüzeylerde kullanılan bu işlem ışıksız tabela sistemlerinin de vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Bir çeşit koruma olarak değerlendirilmesiyle işlevsellik elde edilirken aynı zamanda müşterilerin çok daha kısa sürede ilgisi de çekilebilmektedir.

Reklam işlemi olarak da değerlendirilen bu kullanımlarda boyutları farklı olan tabelalara özel giydirme işlemleri yapılmaktadır. Cam üzeri şeffaf folyo giydirme çalışmalarında hazırlık bölümü önemli bir yer tutmaktadır. Yapılacak tasarımlarda değişkenlikler olurken müşterilerin istekleri doğrultusunda da hazırlanabilmektedir. Çok daha makul fiyat aralıklarına sahip olan şeffaf folyolarının kullanımları 1 yıldır. Ancak orta seviyeye sahip olması halinde 3 yıla kadar kullanımı bulunmaktadır. Daha uzun vadeli projeler için ortaya çıkarılan tabelalarda ise yüksek kaliteli şeffaf folyo giydirmeleri hazırlanmaktadır. Bu folyo giydirme işlemleri çok daha zahmetli olurken işlemler profesyonel ekipler tarafından titiz çalışmalarla gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte 120 farklı renk arasında seçimler yapılabilirken şeffaf folyoların kullanımlarında estetik yapı öne çıkmaktadır.

Cam Üzeri Şeffaf Folyo Giydirme modelleri

Birçok farklı alanda kullanımı olduğu görülen Cam üzeri şeffaf folyo giydirme işlemlerinin yapılma aşamaları kalite standartlarına göre değişebilmektedir. Bununla birlikte transparan olarak da ifade edilen folyoların kullanımlarında dekorasyon öne çıkmaktadır. Bundan dolayı daha ziyade mekanların vitrinlerinde kullanılırken ürünlerin çok daha şık bir şekilde görülebilmesi amaçlanır. Özellikle cam yapılı mekanlarda kullanılan daha açık renkli unsurlarla potansiyel müşterilerin elde edilmesi de söz konusu olabilmektedir. Bunun için hedef kitlenin belirlenmesi ve uygun yapılı şeffaf folyoların tercih edilmesi olmazsa olmazlar arasındadır. Benzersiz şekillerde ortaya çıkarılan giydirme işlemleriyle özgünlük yakalanabilir, müşteri odaklı olarak fayda oranı çok daha yüksek olabilmektedir. Araçlara yapılan işlemlerde ise firma ya da ürün reklamlarının devamlı olarak gezilerek sunulması da sağlanmaktadır. Yapışkanlı olan buzlu desenli şeffaf folyoların kullanımlarında dikkatli olunmalıdır. Aksi durumda cam yapılara zarar verilebilirken düzgün bir şekilde net olarak reklamların görülmesine de engel olunabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: