HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Cam Üzeri Reklam Giydirme

14.11.2018
669
Cam Üzeri Reklam Giydirme

Cam Üzeri Reklam Giydirme

Cam üzeri reklam giydirme; kullanımı giderek yaygınlaşan çeşitli folyo kaplamlarıyla reklamınızın yapıldığı bir diğer tanımla cam giydirme işlemidir. Bu işlemler çeşitli şekillerde reklamınızın yapılması sağlanır. Cam filmi ile kaplama, buzlu folyo ile kaplama, cam filmi ile kaplama, one way vision ile kaplama gibi çeşitli seçenekler sunmaktayız. One way kaplama ile ister baskılı ister baskısız delikli yapısı sayesinde dışarından sizin görünmemenizi ama sizin dışarıyı görmenizi sağlamaktadır. Buzlu cam güneş ışığının içeriye girmesini engelleyecek özellikte iken yine cam filmi kaplam ile de ışığın içeriye girmesi engellenmek istenmektedir. Sizin isteğinize göre birçok seçenek sunabileceğimiz bu alanda reklamınızı yapmak için oldukça iddialıyız. Birlikte oluşturacağımız tasarım ile seçtiğiniz renk, logo ve kelimler ile sizi de iddialı bir reklam ile rakiplerinizin önüne geçirmeyi amaçlıyoruz.

Cam Üzeri Reklam Giydirme modelleri

Hepimizin bildiği gibi dikkat çeken her şey akılda kalıcı ve insanlar onları alamaya daha çok isteklidir. Özenilmiş ambalajlı ürünler içeriğine güvenmesek bile bizleri onu almaya iter. Aynı şekilde dev bir plazanın bir cephesinde reklamı bulunan bir markayı görmemeniz mümkün değildir. Özenle yapılmış bir reklam ya da afiş çalışması ile akıllarda kalmak oldukça kolaydır. Günümüzde renklerin bile insanlar üzerindeki etkileri derin bir şekilde araştırılmış iken bu renkler ile potansiyel müşterilerinize bir adım daha yaklaşmak sizin elinizde. Cam üzeri reklam giydirme ile daima önde olmanıza hiçbir engel yoktur.

Binalar artık daha çok yükse ve baktığımızda hem yeni yerleşim yerleri hem de ofislerde cam dış yüzey kullanılmaktadır. Bir plazada cam yüzeye profesyonel ekibimiz ile cam üzeri reklam giydirme gibi bir şansınız var iken bunu fırsata çevirmek sizin elinizde. Üstelik baskı ile istediğiniz resim, istediğiniz logo sınırsız renk çeşitleri ve dilediğiniz tasarımı yapmak mümkün. Bu tasarımlar dev reklam afişine dönüştürülerek uygulanacak yüzeye yapıştırabilecek hale getirilebilir. Renkler canlı, resimler net şekilde yapılmaktadır. Uzun yıllar kullanmak isterseniz ona göre seçenekler sunarken belirli aralıklarla reklamınızı değiştirmek isterseniz camda leke bırakmayacak şekilde tercihler sunuyoruz. Kısacası reklam giydirmede kalite bizim işimiz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: