HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Cam Üzeri Oneway Vision Baskı Giydirme

14.11.2018
571
Cam Üzeri Oneway Vision Baskı Giydirme

Cam Üzeri Oneway Vision Baskı Giydirme

Cam üzeri oneway vision baskı giydirme Delikli folyo uygulaması olarak da bilinen cam üzeri oneway vision baskı giydirme uygulaması ışıktan feyiz alarak gerçekleştirilen reklam ve estetik amaçlı bir baskı prosedürüdür. Pvc esaslı bir malzemeden üretilen delikli folyonun en büyük avantajı uygulandığı cephe de içerinin dışarıdan görünmesini sağlarken, dışarının içeriyi göstermesini engeller. İyi bir reklam amacıdır ve kullanıldığı cepheyi estetik açıdan değiştirir. Uygulama yapılacak cephenin fonunun beyaz renkli olması gerekir. Bunun temel sebebi ise beyaz fonların üzerine yapılan baskı çalışmalarında üstüne atılan fon renklerini göstermemesidir. Yapışkanlı bir alana sahip olan delikli folyonun yapışkan kısmı ise siyahtır. Siyah yapışkanlar ışığın amacına uygun hizmet etmesini sağlar.

Cam Üzeri Oneway Vision Baskı Giydirme modelleri

Cam üzeri oneway vision baskı giydirme uygulaması yapılan cephenin ölçümlerinin iyi yapılması şarttır! Ayrıca, derz aralarına çok dikkat etmek gerekir. Ölçüm yapmadan önce delikli folyo uygulaması yapılacak alanın fotoğrafı detaylı olarak çekilir ve renkli çıktısı alınır. Renkli çıktı üzerinde gerekli ölçümler yazılır. Daha sonra ön izleme olarak delikli folyo uygulaması sanal ortamda müşteriye gösterilir. Müşterinin onayı alındıktan sonra delikli folyo uygulamasının ana hatlarına geçilir. Ön izleme yapılarak he maddi hem manevi kayıpların önüne geçilir. Uzman bir vision baskı giydirme personeli ile reklam personeli arasında bağlantı sağlanır. Bu bağlantının ana hatları çok önemlidir çünkü yanlış verilen bir karar ile cephe de çirkin bir görünüm meydana gelebilir.

Cam üzeri oneway vision baskı giydirme metotları ile cepheye baskı yapılırken derz aralarına resim,yazı, işaretleme, boya gibi unsurların gelmemesine özen göstermek gerekir. Aksi bir durumda yine derz aralarında kalan yazı çirkin bir görünüme sebebiyet verebilir. Delikli folyo uygulaması, özel alanların dışarıdan görünümünü engellemek için de yapılan bir uygulamadır. Delikli folyo baskı giydirme uygulaması yapılan cephelerin binaları arasında, dershane, hastane, kamu kurum ve kuruluşları, mağazalar, yerel işletmeler, restorantlar gibi farklı işlevlere sahip alanlar yer alır. Teknolojinin imkânlarını dijital ortama aktaran bir baskılama çeşidi olarak delikli folyo bu gün pek çok ilde ve bina da yer almaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: