HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Bina Camı Reklam Giydirme

14.11.2018
Bina Camı Reklam Giydirme

Bina Camı Reklam Giydirme

Bina camı reklam giydirme; genellikle yapışkanlı  folyo dijital baskı pvc malzemeler ile yapılmaktadır. Bu baskılar kolay sökülüp iz bırakmamaları isteniyorsa Removable folyolar, eğer tekrar sökülmesi uzun bir zaman sonra gerçekleşecek ise permanent folyolar kullanılmaktadır. Müşterilerimizin tercihine göre çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Özellikle son zamanlarda oldukça çok tercih edilen reklam giydirme istenilen resim, yazı karakteri, logo ve sözlerin istenildiği ölçülerde ve tasarımlarla buluşmasıdır. Seçtiğiniz resimler ve logolar kalitesi ve netliği düşürülmeden bina camlarını kaplayacak şekilde yapılmaktadır. Bu da firmaların müşterilere karşı reklam yapmalarını, kendini tanıtmaları, farkındalık oluşturmaları, vermek istedikleri mesaj için büyük avantajlar sağlamaktadır. Büyük bir plazanın camında firmanıza dair bir kaç resim ve birkaç kelime hatta cümle yazabileceğiniz bir tasarım var. Bu tasarım ile kendinizi tanıtmanız ifade etmeniz oldukça kolay.

Bina Camı Reklam Giydirme modelleri

Gün içerisinde araba ile geçerken tabela ve reklam afişlerini okuruz. Yazı karakterleri ne kadar büyük ise, ne kadar ilgi çekici ise oraya yöneliriz veya o an uğramasak bile aklımızda kalır. Araba ile dikkatleri çeken afiş yürürken dikkat çekme olasılığı daha da fazladır. Bir firmanız, işyeriniz, ofisiniz var ve büyük bir binanın geniş bir bölümünde sizi ifade eden sözler, resim veya logonuz var. Müşteri çekebilmek için oldukça etkili bir yöntem. Üstelik bina camı reklam giydirme tasarımı yapılırken resim ve yazıda istediğiniz kalite ve netlik olduğu gibi renk seçiminde de özgürsünüz. Renkler istediğiniz ölçüde canlı bir şekilde yapılmakta ve istediğiniz alana yapıştırılmaktadır.

Bina camı reklam giydirme; oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Eğer dışarıdan içeri görünmesin ama içeriden dışarıyı görelim istiyorsanız Oneway Vision ile bir başka seçenek olarak güneş ışınları hiçbir şekilde içeri girmesin isterseniz buzlu folyolar ile bina camına giydirme yapabiliriz. Bunlarla birlikte istediğiniz şekilde olması için çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Reklam tanıtım faaliyetleri çeşitlendikçe ve genişledikçe bizler de ürünlerimiz çeşitlendiriyoruz. Ürünlerimizde uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitedir. Profesyonel bir ekip, kaliteli ürün ve sizlerin bütçenizi zorlamayacak reklam giydirme için bizimle iletişime geçin.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Blueback Baskı konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: