HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Bayii Tabelaları

09.11.2018
730
Bayii Tabelaları

Bayii Tabelaları

Bayii tabelaları bayilik veren firmaların en doğru ve çarpıcı şekilde reklam verme şeklidir. Marka bilinirliği oluşturmak ve pek çok hedef kitlesine ulaşabilmek için kullanılan en doğru yöntemlerden biridir. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde açılmış olan mağazalar, dükkânlar ve işyerlerinin reklamlarının yapılmasını sağlayan tabelalar göz alıcı boyut ve tasarım da olmaları gerekir. Aksi takdirde insanların gözünden kaçabilir.Bayii tabelaları Yaptırılacak olan tabelanın kurumsal kimliğe uygun olması gerekir. Kurumsallığın ön planda olması markanın bilinirliği açısından önemlidir. İnsanların akıllarında yer etmesi açısından da önemlidir. Bayiler farklı şehirlerde açıldığında kullanılan bayii tabelaları da aynı olma zorundadır. Böylece insanların markayı gördükleri an tanımalarını sağlar.

Bayii Tabelaları modelleri

Bayii tabelaları firmalara pek çok yenilik ve fayda sağlamaktadır. Bunların başında ilk ala gelen maddi getirisidir. Bir çeşit reklam olduğu için insanlar tarafında akılda kalır nitelik kazandırmaktadır. Firmalar tabela seçimlerinde dikkat etmeleri gereken bazı hususlar vardır. Firmaların tabela siparişi vermeden önce tabelaların fiyatlandırma prensiplerini öğrenmeleri gerekir. Bu husus göze alındığında firmanın ekonomisini sarsmayacak uygun bir seçim yapılması önerilir. Bu konuda bayii tabelalarını yapan firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede firmaların çalışma prensipleri hakkında da bilgi almanız mümkündür. Bu konuda internetten araştırma yapmanız hızlıca tarama yapmanızı sağlayacaktır. İnternet üzerinden firmaların daha önce yapmış olduğu bayii tabelalarını görme fırsatı da yakalamış olursunuz.

Bayii tabelaları farklı boyutlarda karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde olan tabelalara göz attığımızda genel olarak küçük boyutlu ürünler karşımıza çıkmaktadır. Firmalarla görüşmeler sağlandığında bunun bir standardı olmadığını istenilen ölçü ve boyutlarda yapılmaktadır. Kare, dikdörtgen, yuvarlak, elips, çokgen ve daha sayılabilecek pek çok tasarım karşımıza çıkmaktadır. Yaptırılacak tabelanın boyutuna göre devlete vergi verilmektedir. Bu bilgi göz önüne alındığında bayilerin 43X43 boyutunu ve daha aşağısını tercih ettikleri görülür. Bu ölçülerde tabela taptıran bayiiler devlet vergisi ödememektedir. Firmaların vereceğiniz siparişlerde fiyat politikası da çok önemlidir. Özellikle oluşabilecek herhangi bir problemde ücretin iadesinin sağlanması önemli bir unsurdur. Bu konuyu sipariş vereceğiniz firma ile netleştirmeniz önerilir. Firma ile görüşme sağladığınızda uygun fiyatlarda istediğiniz tabelaya sahip olabilirsiniz.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Bina Giriş Tabelası konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: