HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Bina Giriş Tabelası

09.11.2018
Bina Giriş Tabelası

Bina Giriş Tabelası

Bina Giriş tabelası binaların, sitelerin, apartmanların girişlerinde adının yazılı olduğu bilgileri kapsar. Her bina ya da apartmanda olması gerekilen tabela sayesinde hem adres bulma kolay olur hem de binanın içinde yaşayanlar hakkında biraz bilgiler edinmiş olursunuz. Seçilen tabela modeli bina ile uyumlu olması halinde ortaya oldukça estetik bir görünüm çıkacaktır. Dışarıdan bakıldığında uyum fark edilecek ve bir nevi tabelanız kıskanılacaktır. Bina tabelaları üretimi için model, malzeme seçilirken genellikle Alüminyum kompozit giydirme, krom harf uygulamaları, pleksiglas kabartmalı harfler, vakum pleksi uygulamaları arasından hem binaya hem de bütçeye uygun olanı tercih edilir. Alucor ve lamplex harf kesimleri, cnc veya lazer makineleri ile pek çok dekoratif desen ve çalışmalar yapılarak da müşterinin beğenisine sunulabilir.

Bina Giriş Tabelası modelleri

Bina sakinleri doğru bir Bina Giriş tabelası seçimi yaparken mutlaka ortaklaşa bir karar vermeleri gerekir. Binada yaşayan kişiler ve site yönetimi seçecekleri firmanın tabela üretiminde kullanacağı malzemelerinin kaliteli olmasına dikkat etmelidir. Çoğunlukla tüm hava koşullarında direnecek olan bina giriş tabelası, yağmura, rüzgâra, güneş ışınlarına karşı zarar görmeyecek yapıda olmalıdır. Bir kere masraf yapılarak ortak karar ile yaptırılmış olan bina tabelası en iyi malzemelerle yaptırılmış olması gerekir. Eğer yeterli bütçe var ise uzun yıllar boyu paslanmazlık garantisi olan krom harfler kullanılarak ortaya çıkarılan bina giriş tabela modeli seçilmelidir. Bunun yerine tabelada yer alan harflerin tekrar kullanımı mümkün olan alüminyum malzemesi ile yapılması da tercih edilebilinir.

Yönetmenliğe uygun Bina Giriş tabelası siparişi vermek için hemen güvenilir firmayla iletişime geçerek, tabelanın tasarımını, üretimini yakından izleyebilirsiniz. Montajı da dahil olmak üzere sizlere sunulan bu hizmet garantili olacaktır. Eğer kafanızda bir tasarım yok ise firmanın tasarım ekibinden de yardım alarak ortaya şahane modeller çıkarabilirsiniz. Binanıza özgün, binanızın dış renkleri ile uyumlu veya kontrast oluşturacak modeller, güvenilir, uygun fiyatlı bir şekilde yalnızca firma aracılığıyla bulabilirsiniz. Hızlı üretim taktikleri, yenilikçi modelleri ile firmaya istediğiniz anda yalnızca bir tık ile ulaşabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Börek Salonu Tabelası konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: