HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Barış Apartmanı Krom Renk Harfli Tabela

Barış Apartmanı Krom Renk Harfli Tabela

Barış Apartmanı Krom Renk Harfli Tabela

Barış Apartmanı Krom Renk Harfli Tabela modelinde kullanılar harfler cnc kesim makinesinde kesilmiş olup harfler 9 milim kalınlıktadır. Harfler zemine silikon ile yapıştırılır. Çift taraflı bant kullanmakda etkili olabilir. Harfler Gümüş paslanmaz görünümlü olup uzun ömürlüdür.

Dış mekanda dayanıklı olan bu harfler sıklıkla tercih edilir. Bina girişi için apartman isminin ve numaranın yazıldığı tabela modelini aşağıda sizlerle paylaşmak istedik.

Bina apartman ve siteler için isimlendirme tabelası ve farklı renk seçeneklerinde harf kesimli tabela üretimimiz vardır. Tabela siparişleriniz maksimum bir gün içerisinde sonuçlanır. Bina tabelası montajı gerektiren yerler genellikle kapı girişleri olur. Bazı istisnai durumlar var bunlarda merdiven gerektirebilir. Yüzlerce apartman tabelası imalatı yapan firmamız en uygun fiyatlı site giriş tabelası yapan reklamcıdır. 

Eğer bir tabelacı arıyorsanız ve bu tabelacı size zamanında işinizi yteslim etsin isterseniz tam da yerinde olduğunuzu söyleyebilirim. İmran reklam yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı kendisine hedef bilmiştir. Bu yüzden zamanında teslimat konusunda en hassas reklam şirketlerinden birisidir. Reklam ajansı olarak yıllarında verdiği tecrübe ile apartman tabelalarının piri olduk. Apartman girişinize yaptıracağınız bir tabela bazen bina sakinleri ve yönetimi tarafından onaylanması gerekebilir. Bu gibi durumlarda ortak karar alınır. Alınan ortak kararlar doğrultusunda bina adı tabelası üretime alınır. Reklamcınız sizden gelen onaydan sonra tabelanızı işleme alacaktır. 

Reklamcının tabela yapımındaki süreçleri ve gereksinimlerini sıralayacak olursak; birinci sırada cnc kesim makinesi gerekir. Bir reklamcıda mutlaka olması gereken makinedir. Bina giriş tabelanızın harfleri Cnc Router kesim makinesinde istenilen şekil ve yazı karakterinde kesilmektedir. Harfler kesildikten sonra kenarlarında çapaklar var ise tesviye edilir. 

Harflerin montesi için bir şablona ihtiyaç duyulur. Bu şablon genellikle kağıt üzerine basılmış çizgisek bir çıktıdan ibarettir. Bu çıktı ile duvarda harflerin düzgün bir şekilde düzülmesi sağlanır ki bu çok önemlidir. Bu sağlanırsa harfler yamuk yada harflerin diziliminde her hangi bir kayma olmadan düzgünce monte işlemi sağlanacaktır. Dolayısıyla müşterilerimizde bu işten memnun kalacaktır. 

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: