HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Alüminyum Tabela

21.05.2014
597
Alüminyum Tabela

Alüminyum Tabela

Alüminyum tabela sağlam olması özelliğiyle birçok işletmenin tercih sebebi olmuştur. Tabela çeşitleri arasından oldukça sağlam özelliğe sahip bir tabela çeşididir. Ayrıca sağlam olduğu kadar görsellik açısından da göze hoş gelen şık bir görünüme sahiptir. Alüminyum tabela Oldukça kullanışlı da olan bu tabela modeli bütün bu özellikleriyle kendi içerisinde de çeşitlere ayrılmaktadır. Işıklı ve ışıksız tercihlerinin yanında kullanıcıların tercihine göre farklı şekillerde de tasarlanmaktadır. Kullanacak olan kurumlar için çok etkin bir reklam aracı olan tabelaların görsellik açısından göz alıcı olması oldukça önemlidir. Tabelayı kullanan kurumların müşterilerinin dikkatini çeken, müşterilerin aklında kalan ve onları cezbeden, şık bir görünüme sahip tabelalar kurumların saygınlığını da artırmaktadır.

Alüminyum tabela modelleri

Dekupe alüminyum tabela, komposit tabela, alüminyum tabela üzeri pleksiglas kutu harf, tabela üzerine krom kutu harf,  tabela üzeri folyo kesim yazı ve örnekler gibi daha birçok çeşit tabela modelleri vardır. Farklı renk ve yazı şekilleriyle oluşturulan alüminyum tabela kullanacak olan kurumun kimliğini yansıtmaktadır. Farklı renk seçenekleri ve yazı şekilleriyle oluşturulmuş olan tabela modeline farklı logo ve şekillerde konulmaktadır. Alüminyum zeminlere genelde elektrostatik toz boyası kullanılmaktadır. Toz boyasının bu çeşidinin kullanılmasının amacı ise bu boya alüminyumun uzun yıllar dış etkenlere karşı dayanıklı olmasını ve şık bir görüntü sunmasını sağlamaktadır. Yaz, kış farklı hava olaylarıyla karşılaşan tabelalar her türlü zarar gelebilecek etkenlere karşı dayanıklı olması gerekmektedir.

Her tabela modelini farklı malzemeleri vardır. işlenmesi kroma göre daha kolay ancak izolasyonu zor olan bir malzemedir. Diğerlerinden daha hafif olduğu için çok büyüt boyutlarda tabela üretilebilmektedir. Özellikle eskimeyen bir tabela modeli olması da kullanacak olanların tercih etmesinde önemli bir etkendir. Uzun yıllar kullanılabilen dış etkilere karşı dayanıklı olan tabela müşterilere güzel bir görüntü de sunmaktadır. Tabela modeli üretilirken sipariş verilen ölçülere göre farklı kalınlıklarda üretilmektedir. Yani boyutuna göre kalınlığı da değişmektedir. Birçok modele sahip olan tabelalara karar verebilmek için, tabela üretimi yapan firmaların online sitelerinde örnek olarak koymuş oldukları resimlerden fikir alınabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: