HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Alttan Amber Renk Işıklı Gold Harfli Tabela

28.10.2021
21
Alttan Amber Renk Işıklı Gold Harfli Tabela

Alttan Amber Renk Işıklı Gold Harfli Tabela

Alttan Amber Renk Işıklı Gold Harfli Tabela Modelimizi begendiyseniz size böyle şık bir tabela üretimi de yapabiliriz.

Birçok farklı Tabela Çeşitleri bulunmaktadır. Sektörde ciddi gelişmeler yaşanmakta ve teknolojik ürünler ortaya çıkmaktadır. Farklı sebep ve gereksinimden dolayı tabela ihtiyacınız olabilir. Farklı gereksinimler için her çeşit tabela üretimi ve imalatı yapılabilmektedir. En çok trafik, işletme ve binalarda tabela ile karşılaşırız. Trafikteki tabelanın görevi yönlendirmedir. Kişileri yönlendirir ve belli kurallara bağlı kılar. İşletmeler kullanılan tabelalar reklam amaçlıdır. Firmanın ismi ve işlevi hakkında kısa tanıtım içermektedir.

Son zamanlarda tabela modelleri Türkiye’de ışıklı tabela sistemleri hem geceyi aydınlatma da hem de mekâna renk vermede oldukça dikkat çekici ürünlerdir.  Oldukça fark edilir modelleri olan cazip fiyatları bulunan her seçime uygun olan ürünlerdir.

Ayrıca bazı çeşitlerde sürekli bakım isteyen yüksek enerji tüketimi olmayan belirli volt elektrik tüketimi yapacak voltajda ürünler tercih edilir. Neon şıklık olan tabela sistemlerinde sıkça bakım istemesi olayı vardır. Bundan dolayı üretim süreci oldukça sıkıntı olan çeşitlerden olan bu ürünlerde kırılan parçaya yerine alamamak gibi sorunlar olur. Aslında komple değişişimde isteyebiliriz.

Tabela reklam hizmetlerinin sunulması aslında bu aşamalar sonucunda gerçekleştirilmektedir. Standart ışığa sahip olan tabela sistemleri, hazır alüminyum kasalardan imal edilmektedir. Bu görsellerin de 7 ila 15 cm aralığında en açısından derinliği mevcuttur. Düz bir şekilde montaj işleminin gerçekleştirilmesinin mümkün olabileceği gibi farklı şekillerde ve desenlerde de sağlanabiliyor.

Ayrıca tabela reklam hizmetleri kapsamında bu model seçeneklerinin sunulması da son derece önemlidir. Işıklı tabela sistemlerinin yapımı konusunda da dikkat edilmesi gereken bazı detaylar söz konusudur. Tercih edilmek istenen konum ve yerin eksiksiz olarak analiz edilmesi gerekir.

Aynı zamanda kayma özelliği ya da grafiklerin tam olarak çıkması ve istenen şekilde görülebilmesi de elektrik sorunlarında dolayı mümkün olmayabilmektedir. Tabela fiyatları bakımından en iyilerden olan Neon tabelaların tamir işlemleri ise çok daha farklı şekillerde olabilmektedir. Malzeme kalitesi de tamirlerin çok daha sağlam olmasını sağlarken tabela montaj işlemlerinden kaynaklıda ortaya çok sayıda sorun çıkabilmektedir.

 

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: