HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Alüminyum Statik Boyalı Işıksız Kutu Harfli Tabela

28.10.2021
74
Alüminyum Statik Boyalı Işıksız Kutu Harfli Tabela

Alüminyum Statik Boyalı Işıksız Kutu Harfli Tabela

Alüminyum Statik Boyalı Işıksız Kutu Harfli Tabela genellikle kurumsal tanıtım sektörlerinde daha yaygın görülmektedir. Firmalar reklamını ve tanıtımını daha iyi yapabilmek adına Alüminyum Statik Boyalı Işıksız Kutu Harfli Tabela’yı seçerler.

Çeşitli malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleştirilen alüminyum kutu harf tabela görsel olarak oldukça estetik bir görünüme sahip olmasıyla tercih edilme sebebi olmuştur.

Alüminyum kutu harf tabela üretimindeki malzeme tercihi ile kötü hava şartlarına karşı dayanıklı olmaktadır. Bu sayede hem iç hem de dış mekânlarda gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir.
Reklamcılık için uygun tabela modelleri tercih edilerek amaçlarınızı kısa sürede gerçekleştirebilir ve amacınızı pratik bir şekilde elde edebilme olanağı sağlanır.

Tabela tasarımlarında etkin ve yaratıcı çözümler sunulması işletmeler açısından büyük önem arz etmektedir. İhtiyacınız olan kutu harfli tabelalar için ilgili firmaların online siteleri üzerinden siparişlerinizi vermeniz mümkündür. İstediğiniz ölçü ve tasarımları yine online siteler üzerinden belirtebilirsiniz. Kutu harfli tabela modellerinin tasarımında işletmenizin faaliyet alanına ve rekabet koşullarına göre tasarımlar yapılabilmektedir.

Bazı projeler için de saç levha, ahşap, bakır, pirinç, kompozit, kompakt laminat gibi malzemeler de kullanılabilmektedir. Bununla ilgili olarak tasarımcı ve imalatçı firmalar projenizi yerinde incelemelidir.

Sipariş vermek amacıyla online tabela sitelerine giriş yaptığınızda Kutu harfli tabela örnekleri karşınıza çıkmış olacaktır. Söz konusu örnekler üzerinden inceleme yapılabilir ve seçim aşamasına geçilebilir. Yapılacak olan kutu harfli tabela tasarımları müşteriye sunulmalı ve onayı alınmalıdır. Müşterinin de beğenmesi ve de onaylaması ile imalata geçilmelidir. Bu aşamadan sonra geriye kutu harfli tabelanın çok iyi ve sağlam bir şekilde monte edilmesi kalmaktadır.

Ayrıca bu tabela modeli oluşacak hava olaylarına karşı dayanıklıdır. Montajdan sonra kontrol edilerek kullanılmaya başlanılmaktadır. Kullanılan tabelalar kullanıcıların tercih ettiği malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Her malzemeden farklı kurumsal tabela çeşitleri üretimi gerçekleştirilmektedir.

Tabela belirlenen harf ve logoların oyulmasıyla meydana gelmektedir. Oyum işlemi bittikten sonra kompozit kenarları derz şekilde açılmaktadır. Bu sayede kutu bir tabela şeklinde olması sağlanmaktadır. Sağlam yapıya sahip olan tabela uzun ömürlü ve oldukça dayanıklıdır. Şık bir görsele sahip olan tabela, dış kısımlarda kullanıldığında güneşten dolayı solma oluşmamaktadır.

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: