HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Ahenk Apartmanı Paslanmaz Kutu Harfli Tabela

Ahenk Apartmanı Paslanmaz Kutu Harfli Tabela

Ahenk Apartmanı Paslanmaz Kutu Harfli Tabela

Ahenk Apartmanı Paslanmaz Kutu Harfli Tabela çalışmasını hazırlarken işlemin her aşamasında titiz bir işçilikle üretim ve montaj işlemi yapılmıştır.

Apartman yönetimi ile irtibatta olarak tabel onayı alınmıştır. Sitelerde genellikle apartman sakinlerinin de tabela için görüşleri alınır. Bu aşama yapım ve imalattan önceki en önemli süreçtir. Bina girişi tabelası örneklerinin resimlerini sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Aşağıda apartman tabelası modellerini görebilirsiniz.

Apartman tabelası modelleri

Görmüş olduğunuz bu tabela modelinde harfler paslanmaz krom harfli ışıksız tabela modelidir. Paslanmaz krom harfler 304 kalite paslanmaz levhalardan üretilmiştir. Krom harflerin işçiliği mükemmel bir titizlikle yapılmıştır. Krom kutu harfler dışarı doğru 7 cm çıkıntılı olup üç boyutlu bir görünüme sahiptir.

Bina girişinde en yakın noktalar seçilerek bu harfler monte edilir. Krom harfli bina tabelası yaptırın. Apartman girişine takılan harfler şık bir görünümle göz alıcı parlaklığa sahiptir. Harfler istege göre ışıklı olarak da üretilebilir. İmran reklam ailesi olarak yıllardır bina yönetimlerine tabela imalatı ve montajı hizmetini vermekteyiz.

Bina yönetimleri için uygun fiyata tabela üretimimiz vardır. Uygun fiyatlı tabela yaptıracaksanız bizi mutlaka aramadan tabelanızı yaptırmayınız. Sizinde sitenizin şık bir tabelası olsun. Bina tabelası bizim işimiz.

Harfler paslanmaz krom malzemeden imal edildiği için paslanmaz levha lazer kesim makinesinde kesilir. Harflerin yan kenar bandları istenilen santim kalınlığında şeritler şeklinde lazer cihazında kesilir. Kesilen paslanmaz harfler ve yan kenar bandları birbirne lehim kynak yapılarak Kutu harf haline getirilir. Kutu harfler ışıksız olduğu için biz bu harfler yan taraflarından kötü bir görünüm olmaması için vida atmıyoruz.

Harflerin altından bir paslanmaz levha punta kaynak yapılarak arka tarafları düz bir hale getirilir. Akabininde harfler duvara monte edilecektir. Harfler duvara sağlam bir silikon yardımı ile monte edilir. Harfler duvara bir şablon yardımı ile takılır. Şablon harflerin eğri yada yamuk şekilde olmaması için önem teşkil eder. Bu şablon sayesinde harflerin montajı dümdüz ve hatasız şekilde düzülür.

Siz de apartmanınıza paslanmaz krom harfli tabela yaptıracak iseniz bizi arayın. Aşağıda butonları bırakıyoruz.

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. irfan dedi ki:

  pirinç harf yazıyormusunuz

  1. admin dedi ki:

   Pirinç harf imalatı yapmıyoruz. Buna Alternatif 9 mm kalınlığında alücor dediğimiz harflerden kesim yapıyoruz.
   Alücor harf önden harfe bakıldığında paslanmaz görünümünde olup yan kısımları siyah renktedir.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: