HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Totem Tabela

10.11.2018
1.100
Totem Tabela

Totem Tabela

Totem tabela açık hava reklamlarında en etkili, en gösterişli tabela çeşididir. Işıklı ve ışıksız tüm tabela çeşitleri etrafımıza baktığımızda her alanda karşımıza çıkmaktadır. Kullanım alanlarına uygun ölçülerde ve renklerde yapılmakta olan tabela çeşitlerinin hazırlıkların da kullanılacak. Malzemelerde dayanıklı olmaları adına kaliteli malzemelerden tercih edilmektedir. Cadde kenarlarında ve şehirlerarası yollarda bulunan bu özel tabela çeşidi kurum ya da şahıs iş yerlerinin, alış veriş merkezlerinin oldukça uzak mesafelerden fark edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede bu yolu kullanan kişiler bu özel yerlere uğrama fırsatı bulacak ve bu sayede iş yerleri de müşteri potansiyellerinde artış sağlayacaklardır.

Totem Tabela Modelleri

Fazlası ile büyük ebatlı olan tabela çeşidinin olumsuz hava koşullarından etkilenmemeleri adına monte edilecek olan yer beton dökülerek mutlaka güçlendirilmesi gerekmektedir. Ölçüleri belirlendikten sonra hazırlanmış olan tabelalar için en büyük risk fırtınalı havalar olmaktadır. Düştüklerinde etrafa zarar vereceği de göz önünde bulundurularak doğru alan ayarlanarak ve işinde deneyimli kişiler tarafından monte edilerek kullanılmaktadırlar. Özenle tasarlanmış ve dikkat çekici renkler kullanılmış olan totem tabela fark edilememe gibi bir risk taşımadığı gibi akıllarda kalıcı olup ait olduğu iş yerinin merak edilmesine neden olmaktadır. Özellikle bu tabela çeşidini tercih etmiş olan kurum ve iş yerleri bu sayede sahip oldukları ürünlerinin kalitelerinin herkes tarafından fark edilmesini sağlamaktadırlar.

Tabelaların maliyetleri fazla gibi görünse de uzun vadede iş yerlerinin ayırmıştır. Oldukları reklam bütçelerinde büyük kar etmelerini sağlamaktadır. Tek bacaklı, çift bacaklı, ışıklı ve ışıksız, likit, kompozit, çelik saç, ve profil seçeneklerinin bulunduğu totem tabela müşterilerinizi etkileyecek. Sizlerin kazancını fazlası ile artıracak özel reklam ürünüdür. Tabela yaptırmaya karar verdiğinizde bu konuda işini en iyi yapan isimlerden gerekli yardımları almalı. Tabelalarınızdan neler beklediğinizi, nasıl bir görselliğe sahip olmasını istediğinizi, renk ve desenleri. Hazırlığı yapacak olan kişilerle belirleyip, fiyatını da konuşarak siparişini vermelisiniz. Tabelalarınızda kullanılacak olan malzemelerin kalitesinin önemli olduğunu ve ancak bu sayede uzun yıllar görüntüsünden bir şey kaybetmeden kullanılabileceğini unutmamalı ve gereken tüm araştırmaları da en iyi şekilde yapmalısınız.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: