HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Sac Tabela

10.11.2018
452
Sac Tabela

Sac Tabela

Sac tabela genellikle firmaların hangi yönde olduklarını tarif etmek için kullanılırken işaretle gösterim örnekleri de oldukça fazladır. Yol kenarlarında sıklıkla görülen ayaklı sac tabela modelleri çok farklı kalite standartlarına sahiptir. Bununla birlikte işlevsel açıdan önemli olması gerekirken aynı zamanda ilgi çekici bir yapıya sahip olması da oldukça önemlidir. Sac tabelaların kullanımlarına göre çeşitlerine ayrıldıklarını söylemek yanlış olmamaktadır. Klasik sac tabela modellerinde herhangi yapısal bir farklılık olmazken kaliteli boyayla üzerine firma ismi, logosu, slogan ya da iletişim bilgileri yazılabilmektedir. Bunun haricinde ayaklı sac tabelaları ise yakın bölgelerde bulunan alanlara da konulabilmektedir. Firmanın nerede olduğu belirtilirken aynı zamanda çok uygun fiyatlı bir reklam alanı olarak değerlendirilebilir.

Sac Tabela

Sadece firmanın ismi veya logosu değil, firma reklamı olarak da değerlendirilmesi gereken sac tabelaların kullanımları kadar yapısal faktörleri de önem arz etmektedir. Klasik boyutlarda yapılmasıyla birlikte ışıksız olan sac tabelaların uzun süreli kullanımı mevcuttur. Çit üzerine konulabilir olan sac tabela modelleri de çeşitli tanımlamaları içermektedir. Bununla birlikte çok daha gelişmiş özelliklere sahip olan sac tabelaların daha farklı yapılara sahip olması mümkündür. Parlak bir görünüm içermesiyle birlikte yazı stillerinin değişik olması da tabela özelinde dikkat çekilmesini beraberinde getirmektedir. Uyarı ve yön gösterici fonksiyonlarına da sahip olan sac tabela kullanımları yol kenarlarında daha fazla sayıdadır. Buna bağlı olarak bir bölgede başlayacak olan işlemlerin açıklanması da sac tabelalarıyla mümkün olmaktadır.

Gerek kamu kuruluşları gerekse özel şirketler tarafından çok sık bir şekilde kullanılan sac tabela fiyatları diğerlerine oranla çok daha makuldür. Çok kısa bir süre içinde istenilen boyutlarda yapılması da cazip olmasını sağlamaktadır. Ayrıca maliyetlerin düşük olmasından dolayı farklı tasarımlı tercihlerde değerlendirilebilir. Beyaz ya da mavi arka planlı alan üzerine yazılar yazılırken bilgi içerikli olmasından dolayı daha belirgin bir kullanım vardır. Özel şirketler tarafından da tercih edilen tabela kullanımlarında logo bulundurulması da önem taşırken aynı zamanda dikdörtgen ya da yatay bir şekilde hazırlanabilmektedir. Daha büyük boyutlarda olması halinde ayakların daha sağlam olması için çift bölümlü ayak kullanılmaktadır. Çok sağlam olmasından dolayı rüzgarlardan etkilenmeyen sac tabelalar güneş ışınlarından dolayı da solma yapmaz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: