HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

RE/MAX Store 2 Afiş

RE/MAX Store 2 Afiş

RE/MAX Store 2 Afiş

RE/MAX Store 2 Afiş profosyonel bir kadro tarafından hazırlanmaktadır. Takım ruhu ile çalışan afiş personeli her türlü başarıya alanındaki rakiplerine güçle imza atmaktadır. Afişler yüksek çözünürlüklü resim baskılarına sahiptir. Yazı tipleri ise mükemmel seçeneklerle afiş başarısının ardındaki sırrı açığa çıkarır. Afiş isteyen müşteriler, afiş sayısını ne düzeyde isterse o düzeyde indirim söz konusudur. Afişler, pek çok kiralık iş yeri, mağaza, satılık ve kiralık ev gibi dükkanların cephelerine basılmaktadır. Remax afişleri; branda, kumaş, cam üzeri reklam giydirme gibi çeşitleri ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Remax gayrimenkul şirketi olarak istenilen logo ve tasarımlar afişler üzerinde özellikle yer almaktadır. Hayal edilen çıkışları yakalamak için remax afişleri hizmete açıktır.

Remax dünyaca ünlü bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir. Türkiye, Kıbrıs ve dünyanın pek çok yerinde hizmet sunan remax, afiş balonları ile ünlüdür. Remax afişleri gayrimenkul dünyasının özel olarak hazırlandığı afiş bloğudur. Branda ve afiş kategorilerinde görsel özellikler son derece etkileyicidir. Mavi rengin tonları ile hazırlanmaktadır. Remax afişleri özellikle Türkiye de hatrı sayılır bir kimliği olan afiş sistemlerini içinde barındırır. Afiş firması her personel için kişiye özel remax afişi hazırlar. Remax logolarında personellerin kimlik bilgileri ve telefon numaraları mutlaka yer almaktadır. Afişler, okunur yazı tipleri ile hazırlanır ve oldukça tesirlidir. Afiş çalışmaları yapılırken öne çıkarılan ve dikkat edilen unsur ölçütlerdir.

Remax afişleri hazırlanırken afişin hazırlanacağı ve asılacağı cephenin ölçütleri çok önemlidir. Afiş boyu ile cephe orantısı doğru orantıya sahip olmalıdır ki cephe de afişler gereğinden küçük ya da büyük görünmesi rahatsız edici olabilir. İnternet dünyasının hızla gelişen ağında afiş hazırlanmadan önce müşterilere ön izleme yapılır. Bu sayede hem müşterinin istediği afişler hem de afiş personeli olası istenmeyen durumlarla karşılaşmayı önler. İnternet sitesi üzerinden müşteriler istedikleri afiş tasarımını hayallerinde olduğu gibi aktarılması en ehemmiyetli konulardan biridir. Onaylanan çalışmalar, adrese en kısa zamanda teslim edilmektedir. Afişlerin renk ve tasarımlarını müşterinin isteği doğrultusunda hazırlamak afiş personelinin nihai görevidir. Afiş tasarımlarında remax logosuna yer verilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: