HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Pendik Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

03.12.2019
121
Pendik Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Pendik One Way Vision Dijital Baskı Merkezi

Pendik one way vision dijital baskı kullanım alanları cam yüzeylerdir. Fazlası ile tesirli bir reklam ürünü olan one way vision baskı cam yüzeylere sahip olan her alanda kolayca kullanılmaktadır. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işleminin yapılması günümüzde en çok seçenek edilen alanlar olmuştur.

Bu arada ara camlara ilave ederek mağaza sergenleri ve logolara da sıklıkla kullanılmaktadır. Daha önceki dönemlerde cam yüzeylere sahip binalara giydirme yapılmak istendiğinde bu işlem çokta iç açıcı sonuçlar vermemektedir.

Pendik one way vision baskı ile uygulamaların yapıldığı yüzeylerde içeriden dışarıyı görebilme olanağı doğmuştur. Bu sayede binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel kaliteli bir şekilde sergilenmektedir.

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen firmaların sıklıkla seçenek ettikleri ideal bir folyo çeşididir. Pendik one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizler hem reklamlarınızı yapmış olacaksınız, hem de dışarıyı kolayca göreceksiniz.

Çoğunlukla yapışkan olma özelliğinden dolayı camekan camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Pendik one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Hasılı, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Pendik One Way Vision Baskı Avantajları

Pendik one way vision baskı yapılacak olan yüzeyin beyaz renge sahip olması, yapılan baskının daha iyi netice almasını ve üstüne atılacak olan boyanın altında fonun görünmesini sağlayacaktır. Yapışkanlı olan bölümün rengi ise siyahtır.

Pendik one way vision baskı uygulana cam bir yüzeyin, iç tarafından dış dünyaya bakıldığı vakit yapışkan bölüm siyah olduğundan anlaşılması olanaksız olacaktır. Genel kanımız camların siyah olması istikametindendir. Bu yüzden yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilir.

Görsel açıdan daha randımanlı sonuç ele geçirmek için kullanılan malzemenin yapışkan kısmının kuvvetli, deliklerinin çaplarının da küçük olması gerekir. İnce olduğundan dolayı fazlası ile dayanıklıdır.

Pendik one way vision baskı çoğunlukla binalarda uygulanmaktadır. Ama günümüzde hemen hemen her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç bölümleri görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

Pendik One Way Vision Baskı Ücretleri

Pendik one way vision baskı reklam aracı olarak sıklıkla seçenek edilen bir üründür. Delikli olma özelliğinden dolayı da iç bölümden dışarının rahtlıkla görünmesini sağlar.

Son sitem dijital baskı makinelerinde üretilen Pendik one way vision baskı ücretleri ile ilgili bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: