HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Market Tabelası

10.11.2018
Market Tabelası

Market Tabelası

Market tabelası yaptırmak isteyen işletme sahipleri ve ya kişilerin önceliği marketlerinin isminin, sloganının veya logosunun net gözükeceği, etkili ebatlarda tasarlanmış bir seçim yapmak olmalıdır. Firmaların tasarım departmanları bu konuda sizlere destek verecek yenilikçi tasarım fikirleri ile her zaman sizlere destek verirler. Eğer tam olarak hangi tabelayı yaptırmaya karar veremediyseniz sizlere onlarca seçenek sunacak olan firmalar, dilerseniz yeni baştan sizlerle fikir alışverişinde bulunarak ortaya uygun bir market tabela modeli çıkarırlar. Bazı işletmelerin ya da kurumların tabelaları ortak olduğu için bire bir aynısının yapılması gerektiğinde yine firmalardan yardım alabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde bire bir aynı tabela modelini sizlere sunacak olan tabela üretim firmalarına güvenebilirsiniz.

Market Tabelası modelleri

Tabela modelleri arasından Market tabelası için etkili bir çeşit aranıyorsa ışıklı tabela seçimi yapılabilir. Işıklı tabelalar müşteri gruplarının dikkatini çekecek ve etkili olacaktır. Marketlere günün her saati ihtiyaç duyulacağı için karanlıkta bile metrelerce uzaklıktan fark edilmek isteyen market sahiplerinin genellikle ilk seçimi olan ışıklı tabelalar ile müşteri kitlesi artırabilir. O an market ihtiyacı olmayan insanlar ise ışıklı tabelanın etkisi ile daha sonra akıllarına gelerek o marketi illa kullanacaklardır. Yani ışıklı market tabelası kısa vadede de uzun vadede de sizlere destek olacak, kar yapmanızı sağlayacak hem reklam aracı hem de bir nevi yatırım aracıdır. Seçimini ışıklı market tabelasından yana yaptığınızdan diğer rakip firmalardan bir adım önde olabileceksiniz.

Işıklı Market tabelası için en çok tercih edilen modeller vinil germe tabelalardır. Vinil germe tabelalar vinil ışıklı malzemeye germekle oluşturulmaktadır. Fiyatlandırma hakkında aklınıza soru işaretleri takılıyorsa ona da açıklık getirmek isterim. Fiyatlandırmalar ışıklı market tabelasının kullanılacağı alanın ölçüsüne bağlıdır. Yani ayrıntılı olarak alanın yükseklik, genişliği hesaplandıktan sonra sizlere fiyatlandırma bilgisi yapılacaktır. Işıklı tabelalar teslim edilirken sizlere montaj hizmeti de sunulmalıdır. Eğer montajı için profesyonel bilgilendirmeye sahip olmayan kişi ve firmalardan yardım alırsanız maalesef market tabelanız pekte verimli olmayabilir. En ufak bir rüzgardan bile market tabelanızın etkilenmesine neden olacak olan bu hataya düşmemenizi öneririm!

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Neon Tabela konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: