HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Lampleks Harfli Tabela Modelleri

03.02.2021
81
Lampleks Harfli Tabela Modelleri

Lampleks Harfli Tabela Modelleri

Lampleks Harfli Tabela Modelleri

Lampleks harfli tabela modeli diğer tabelalardan farklı olarak özel bir tasarım ve imalat gerektiren bir tabela modelidir. Her geçen gün daha çok tercih edilen tabela estetik ve mimari ile oluşturulan yeni hayat alanlarına ayrı bir değer katarak şıklık katmaktadır. Kullanım alanlarının çok fazla olduğu tabela modelinin özelliklerinden dolayı da çok tercih edilmektedir. İki ayrı modelden oluşmaktadır. Bir tanesi normal standart model Lampleks harfli tabelaların modelleri diğeri ise floresanlı Lampleks harfli tabelaların modelidir. Genellikle LED ve floresan kullanılarak üretilen tabela modellerinde bu iki malzeme ürünün temel parçalarıdır. Sağlam malzeme kullanımıyla üretim aynı zamanda kaliteli görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

Lampleks Harfli Tabela Modelleri

Üreticiler firma ve kurumların aradığı özelliklerden olan sağlam yapıda, kolay kullanım özelliği olan ve şık bir görünüme sahip olması gibi isteklerini karşılayabilecek ürünleri oluşturmak için bu modelleri üretmektedirler. Ayrıca sipariş veren kişileri aradıkları özellikte olup olmama konusunda ve işlerine yarayıp yaramama konusunda bilgilendirmeleri gerekmektedir. Tabela kullanımı sayesinde reklam yapan firma veya kurumlar kendilerini yansıtan tabela modeli tercih etmeleri gerekmektedir. İlk izlenim oldukça önemlidir. Kişilerin dikkatini çekecek ve akıllarda kalacak bir tabela modeli olması firma veya kurumlar açısından daha verimli olmaktadır. Lampleks harfli tabela kullanımı ile gayet şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kabartmalı ve hafif özellikte olan Lampleks harfli tabela modelleri fiyatları da uygundur. Üretimini yapan firmaların online sitelerinde yer alan tabela örneklerinin resimlerinden fikir almak için faydalanabilmektesiniz. Birçok farklı firma veya kurumun kullanmış olduğu tabela modelinde, kullanan yerlerin hizmet verdiği alanlara göre şekil, logo gibi farklılıklar yer almaktadır. Özellik olarak 8 ana renkte üretimi yapılan bu tabela modelinin maliyeti diğer tabelalara göre uygundur. Makine ile kesilerek kuvvetli tabela yapıştırıcısı ile zemine yapıştırılmaktadır. Bu sayede dışarıdan zarar gelebilme ihtimaline karşı dayanıklı olmaktadırlar. Dışarıdan projektör veya LED kullanımı ile ışık yansıtılıp farklı bir görünümle de kullanılabilmektedir. Kaliteli malzeme kullanılıp kullanılmadığı kontrol edilerek ve kullanılacak olan alanın özelliğine göre tasarlanıp uygun ölçüde üretilmesi sayesinde verim alınabileceğini unutmamanız gerekmektedir.

 

whatsapp

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: