HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi Banko Arkası Tabela

Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi Banko Arkası Tabela

Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi Banko Arkası Tabela

Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi Banko Arkası Tabela kurumsal kimliğinizi ortaya koymak için kurumların girişlerinde yer alan görselliktir. Banko tabelaların boyutları kullanılacağı banko arkasının ölçülerine göre hazırlanarak özel bir üretimle sunulur. Banko arkası tabelası için kutu harf ya da pleksi malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleştirilir. Tabela modellerinin genel olarak kullanım alanları ofislerdir. Genellikle müşteriyi karşılayacak banko arkasına konumlandırılacak olan banko tabelası sürekliliğinizi, adınızın hafızalarda kalıcı olmasını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda da hizmetinize vermiş olduğunuz önemin, kalitenin göstergesidir. Bu yüzden bir kez yaptırarak uzun yıllar boyunca kullanacağınız banko arkası tabelasında seçimlerinizi en iyi şekilde yapmalısınız. Tabelanın üretileceği malzemeyi seçmek tamamen size kalmıştır. Dilerseniz firmanın tasarım ekibinden yardım alarak markanıza uygun en uygun banko tabelasının üretimini sağlayabilirsiniz.

Banko Arkası Tabela modelleri

Pleksi, paslanmaz krom, lamplex ve forex üzeri folyo sıvama olarak birçok farklı model ve yapıda geniş ürün ve malzeme seçeneğine sahip olan Banko arkası tabela tamda beklentilerinizi karşılayacak özelliklerde, kalitede üretilerek sizlere sunulur. Teknolojik araç gereçler ile farklı, yenilikçi daha önce benzerine sık rastlanmamış kalitede üretilen tabela modelleri ile sizlerde hedeflediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz. Marka bilinirliliğinizi akıllara kazıyacak olan banko arkası tabelaları istediğiniz her banko arkasında ölçüler uyduğu sürece kullanabilirsiniz. Genellikle paslanmaz kutu harf tekniği ile üretilen banko arkası tabelalardan son derece memnun kalacak ve istediğiniz verimi elde edebileceksiniz. Adınızı duyurmak için yapacağınız reklam çalışmaları arasına mutlaka tabela seçeneğini de eklemelisiniz.

Maliyeti fazla olmayan ve bir nevi cansız reklam figürü olarak her geçen gün daha fazla kazanmanızı, duyulmanızı sağlayacak olan Banko arkası tabela birçok tabela üretim tekniğinden yararlanılarak üretilmektedir. Karşılama tabelası olarak da adlandırılabilen banko arkası tabelalar, istediğiniz tasarımda kaliteli, hızlı bir şekilde üretilerek sizlere sunulmaktadır. İç konsepte uygun olarak hazırlanan tabelalar, maksimum duvardan yükseklik “kabartması” 20mm civarında olmalıdır. Bu kalınlığın üzerine çıkıldığında maalesef ortaya hiç de estetik olmayan görüntüler çıkarak istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı engel olacaktır. Sizlerde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz banko arkası tabela modelleri için güvenilir firma ile iletişime geçebilirsiniz.

whatsapp

whatsapp

whatsapp

 

tabela

tabela

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Ümraniye Atakent Mahallesi Banko Arkası Tabela
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: