HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

İstinye Neon Tabela

25.11.2019
74
İstinye Neon Tabela

İstinye Neon Tabela

Görselliği ile ön tasarıda olan İstinye neon tabela en çok seçenek edilen tabela çeşitlerinden biridir. Özellikleri ve avantajları sayesinde diğer reklam ürünlerinden bir tık daha önde olduğundan tüm dikkatleri kolaylıkla üzerine çekmeyi muvaffak olmuştur.

İstinye neon tabela ürünleri her rengi bünyesinde barındıran bilme özelliği ile işletmenizin tüm marka bilinirliğini ortaya sermektedir. Gösterişli yapısı ve estetikli görünümü ile eşsiz bir ışık şölenine sahip olan neon tabelalar ile işletmenizi ön tasarıya çıkarabilirsiniz.

Çeşitli şekillerde ve ebatlarda tasarlanan neon tabelalar yüksek ısıya maruz bırakılmasının hemen peşinden şekil almaktadır. Bu özelliklerinden dolayı da net bir rakam ile dile getirilmemektedir. İstinye neon tabela ürünleri her bütçeye uygun olarak tasarlanmaktadır.

Neon tabela ile firma bilinirliğiniz artarken bu arada da müşteri potansiyeliniz de arzuladığınız düzeye erişecektir. Benzerlerine göre neon tabelayı ayıran en büyük özelliği değişik bir estetik yapıya sahip olmasıdır.

İstinye neon tabela sayesinde günün her saatinde işletmelerinizin bilinir olmasının keyfini çıkarabilirsiniz. Bilhassa 24 saat hizmet veren mekanlarda sıklıkla tercih edilen neon tabelalar rengarenk görüntüleri ile tüm gözleri üzerine çekmeyi muvaffak olacaktır.

İstinye Neon Tabela Nedir?

Çubuk cam boruların yüksek ateşte şekillenerek oluşması neticesi neon tabelalar yapılmaktadır. Cam çubukların içindeki hava ise vakumlama yolu ile boşaltılır ve ardından cam borulara neon gazı yüklenir. Beyaz olan neon gazı diğer renklerin ortaya çıkması için de argon gazı ile karıştırılır.

İstinye neon tabela titizlik isteyen mertebelerden geçtiğinden alanında uzman personeller tarafından özenle yapılmaktadır. Bilhassa geç saatlere kadar hizmet veren mekan sahiplerinin ilk tercihi olmayı muvaffak olmuştur. Günümüzde çocuk odaları için de dekorasyon emelli kullanılmaya başlamıştır.

Neon tabela ile sizlerde en iyi reklam seçeneğine sahip olacaksınız. Bundan dolayı bilhassa geç saatlere kadar hizmet veren bir işletmeye sahipseniz netlikle İstinye neon tabela hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu konuda İmran Reklam firması olarak sizlere en uygun ücret seçeneklerini sunmaktayız.

İstinye Neon Tabela Fiyatları

İstinye neon tabela sizlere en uygun reklam hizmetini sunan bir üründür. İstinye neon tabela örneklerimize göz atarak fikir sahibi olabilir ve buna göre de kafanızda bir tasarım oluşturabilirsiniz.

İstinye neon tabela ücretleri ile ilgili daha ayrıntılı bir bilgi almak için İmran Reklam firmamız ile iletişime geçerek ücret önerisi isteyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: