HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

İdealtepe Cam ve Vitrin Yazıları

01.09.2021
İdealtepe Cam ve Vitrin Yazıları

Cam ve Vitrin Yazıları çeşitli alanlarda uygulanmaktadır. Kullanılan folyo dijital baskı PVC malzeme kullanılarak üretilmektedir. PVC malzeme arkasında yapışkan kullanılmaktadır. Bu yapışkanın permanent ve removable olarak iki farklı türü vardır. Uygulanacak olan alanın özelliğine uygun yapışkan türü tercih edilmektedir. Folyolar yapıştırılarak kullanıldıkları için kullanıcılarda iz bırakma şüphesi oluşturmaktadır. Removable folyolar yapıştırıldıkları alanda iz bırakmamaktadır. Ayrıca kuvvetli yapışkana sahip folyolardır. Bu özelliğinden dolayı kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilmektedir. Kuvvetli yapışkana sahip olan bu folyolar genellikle sökülmeye ihtiyaç duyulmayan alanlarda kullanılmaktadır.

PVC malzemeden üretilen dijital baskı folyoları kullanılacakları alana göre farklı kalınlıklarda uygulanmaktadır. Uygulanacak alanın düz veya oluklu alan olmasına göre kalınlık belirlenmektedir. Farklı Cam ve Vitrin Yazıları da vardır. Mevcut seçenekler sayesinde kullanıcılar istedikleri şekilde tercih edebilmekteler. Folyo üzeri dijital baskı uygulaması yapımında laminasyonlarda kullanılmaktadır. Kullanılan laminasyonlar aynı şekilde yapıştırıcıya sahiptirler. Ancak tek fark dijital baskıyı korumak için UV kullanılmaktadır. Kullanılan UV sayesinde güneş ışınlarının dijital baskıyı soldurmasının önüne geçilmektedir.

Ev ve ofis ortamlarında kullanıldığında farklı dekorasyonların oluşmasını sağlamaktadır. Birçok cam üzeri folyo giydirme çeşitleri vardır. Bu folyolar 100 cm ile 200 cm’ e kadar farklı enlere sahiptir. Genelde en fazla 126 cm ölçüye sahip folyo bulunmaktadır. Kullanılacak alanın ölçülerine göre kaliteli malzeme kullanılarak giydirme yapılması önemlidir. Kullanılan alanlarda farklı dekorasyona sahip olunmasını sağlamaktadır. Kolaylıkla sökülemeyen, dayanıklı bir malzeme kullanılarak yapılan giydirmeleri uzun yılar kullanabilmektesiniz. Görsel açıdan şık, görenlerin dikkatini çeken giydirme modelinin kullanılacak ortama uyum sağlaması da önemlidir. Bu sayede etkili bir reklam da yapılmaktadır. Sipariş vermeden önce istediğiniz özellikleri ve ebatları belirlemeniz gerekmektedir. Teknolojik gelişmeler sayesinde herkesin ihtiyacına ve zevkine uygun olacak birçok cam üzeri folyo giydirme örnekleri vardır. Örnekleri incelemeniz sonucunda farklı tasarıma sahip olabilirsiniz. Kullanılan malzemeye ve boyuta göre ücretler de farklılık oluşmaktadır. Kaliteli bir giydirme işlemi için profesyonel kişileri tercih etmeniz gerekmektedir. Giydirme yapan firmaların sitelerinden aklınıza takılan gerekli bilgilere ulaşabilmektesiniz

whatsapp

whatsapp

whatsapp

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Fenerbahçe Cam ve Vitrin Yazıları
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: