HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Güngören Neon Tabela İmalatı

13.11.2019
85
Güngören Neon Tabela İmalatı

Güngören Neon Tabela

Kelime manası ile bükülmüş florasan mananına gelen neon yaymış olduğu ışın özelliklerinden keskinlik ve parlaklığın fazlası ile iyi olması gerekmektedir. Üstelik görsel açıdan da fazlası ile cezp edici ve kuvvetlidir.

Güngören neon tabela fiyatlandırılırken kullanılacak olan malzeme, işçilik kriterlerine göre ve kullanılacak olan trafo metre başına birimlere göre ayarlanır. Neon tabela çoklukla bar, eğlence merkezleri, lokanta, alışveriş merkezi ve hanelerde sıklıkla seçenek edilmektedir.

Renksiz bir gaz olan neon tabiatta dağılmış olarak, küçük yüzeylerde, atmosferde, yer altında çıkan tabii gazların bileşiminde bulunmaktadır. Ticari emelli olarak da sıvılaştırılmış havadan ayrıştırılır.

Güngören Neon Tabela Nedir?

Yüksek ateşte ısıtılarak şekil alabilen küçük cam borular kullanılarak tasarlanan reklam ürününe neon tabela denmektedir. Güngören neon tabela iddialı ve kendini gösteren bir estetik yapıya sahiptir. Çoğunlukla bar, lokanta, alışveriş merkezi, eğlence merkezleri gibi yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Günümüzde hanelerde de kullanıldığından fazlası ile geniş bir kullanım alanına sahip olmuştur.

İstenilen şekilleri ısının tesiri ile kolayca alan neon tabelalar diğer tabela ürünlerine göre elektrik tüketimi daha fazla olmasına karşın diğer türler arasında kendini hemen gösteren bir üründür. Güngören neon tabela kaliteli bir işçilik ile yapıldığından yıllar süresince meselesiz bir şekilde kullanılmaktadır.

Kendilerin hatıranda fark ettiren neon tabelalar led tabelalara kıyasla uzak mesafelerde bile anlaşılır olmaktadırlar. Bulundukları ortamı tercih edilen renklerde aydınlattıklarından Güngören neon tabelalara firmam tanıtımlarını ve müşteri farkında lığını arttırmak için görsel açıdan da fazlası ile tesirlidir.

Güngören Ucuz Neon Tabela Ücretleri

İç ve dış mekanlarda kullanım kolaylığı sağlayan Güngören ucuz neon tabela ücretleri ile ilgili net bir bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak ücret talebinde bulunabilir ve işletmenizin görsel bir şölen ile tanınırlığını arttırabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: