HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Gece Gündüzlü Tabela

09.11.2018
Gece Gündüzlü Tabela

Gece Gündüzlü Tabela

Gece Gündüzlü Tabela İşletmelerin gece de faaliyet sürdürmesi için gece gündüzlü tabela ihtiyacı vardır. Acil durumlar için bu hizmet oldukça önem arz etmektedir. Tabelaların tarihine bakacak olursak, ilk ortaya çıkışları sanayi devrimine dayanmaktadır. İlk tabela örnekleri ahşap düz tahtaların boyanması veya oyulması ile ortaya çıkmıştır. Günümüz şartlarında ise ihtiyaçlar değişkenlik göstermiştir. Tüketici ve müşterilerin gece görülebilir tabelalara ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Günün her saati hizmet almak isteyen müşteriler için ve her saat başı hizmet vermek isteyen işletmeler için gece gündüzlü tabelalar oldukça revaçtadır. Özellikle gelişmiş ve metropol şehirlerde hayat gece de devam ettiği için bu tür tabelalar hizmet vermeye devam edecektir.

Gece Gündüzlü Tabela 

Yeni bir işletme açmaya karar veren işletme sahiplerinin yaptığı en büyük yanlışlardan biri tanıtım ve tabela giderlerini kısıtlı tutmaktır. Girişimcilerin çoğu dekorasyon, stant gibi ürünlere yatırım yaparak daha fazla kalıcı olabilecekleri yanılgısına düşüyor. Aslında yapılması gereken ürünü alacak müşteriyi işletmeye çekecek tabela mecralarını önemsemektir. Bu gün satın almayı gerçekleştiren pek çok faktör bulunmaktadır. Bu faktörler arasında müşteri memnuniyeti en üst seviyede yer alır. Tabela tercih ederken işletmelerin gece gündüzlü tabela seçmeleri daha çok kar elde etme imkanı sağlayacaktır. Dekorasyon, stant, ürün kalitesi, personel tercihi gibi işletmeyi yüksek seviyede tutabilecek olasılıkların yanına tabela ve reklam seçimini de eklemek gerekir.

Rakip firmaların rekabetine ayak uydurabilmek için seçtiğiniz tabelalar işletmenize özel olmalıdır. Gece gündüzlü tabela ile işletmeniz zamanlama kısıtlaması olmaksızın reklam işlevini görür. Doğru düzgün ismi olmayan, sosyal medyadan yardım bekleyen kendine özel logosu olmayan, stratejisi gelişmemiş işletmelerin batma sebebi reklama gerekli yatırım yapmaya özen göstermemekten kaynaklanmaktadır. Piyasa analizini iyi yapan bir işletmenin akılda kalıcı bir logosu ve konsept bir tabelası mutlaka olmalıdır. Bütçenizin durumuna göre seçeceğiniz tabela şirketinize ya da işletmenize giydirilmiş kaliteli bir elbise gibi olacaktır. İşletmeyi bir kadın gibi düşünürsek, kadını dışarıdan ilk gördüğümüzde ilk izlenimimiz elbisesi ve makyajı hususunda olacaktır. Tanıdıkça nasıl bir insan olduğunu anlarız ama ilk izlenim önemlidir.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Gold Krom Harfli Tabela konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: