HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Folyo Baskı ve Dijital Reklamlar

30.09.2019
90
Folyo Baskı ve Dijital Reklamlar

Kullanım alanı hayli geniş olan folyo baskı araç giydirme, iç mekân dekorasyon, sergen kampanya yazıları, cephe giydirme, reklam stantları, fuar alanı malzemeleri gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Sergenlerde tasarım emelli da kullanılan bu malzemeler önceden bu yana tabela benzeri alanlarda uygulanmıştır. Kullanımındaki pratiklik keşfedilince geniş bir alanda tesirini hissettirmiştir. Son zamanlarda dijital baskı alanında oldukça fazla yerde kullanılmaktadır. Renk, malzeme özelliği, dayanıklılık gibi vaziyetler itibariyle bu malzeme kendi içinde çeşitlenebilir.

Folyo Nedir? Kullanım Alanları ve Ücretleri Nedir?

Folyo arkası yapışkanlı olarak üretilen ve üzerine baskı yapılabilen bir malzemedir. Üzerine baskı yapılarak istenilen tasarım istenilen alana uygulanabilir. Folyo baskıların ve diğer malzeme çeşitlerinin çok istikametli işlevi olduğu görülebilir. Sözgelimi tabela üstünde kullanılan folyo, vitrinlerde kampanya, vitrin süsleme olarak da karşınıza çıkabilir.

Saydam folyo çeşitleri, çoklukla dekorasyon emeliyle kullanılan ürün ve hizmetlerdir. Bunlar bilhassa mağaza vitrinlerinde görüntüyü daha renkli ve dikkat çekici hale getirmek için kullanılmaktadır. Sözgelimi şeffaf folyolar saydam görüntüsü ve bir yandan da renkli tasarımıyla oldukça güzel bir şekilde görünecektir. Daha az şeffaf olan ve yansıtma istikameti kuvvetli bir diğer folyo çeşidi de translucent folyolardır.

Renk Folyosu Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Renk folyoları geniş renk yelpazesi ile kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. “Plotter” isimi verilen makineler ile yapılan tasarıma göre kesilir ve istenilen alana uygulanabilir. Geniş renk seçeneği bulunan renk folyosunun uzun müddetler renginin solmaması da müşteri açısından bir avantajdır.

Araç Giydirme – Araç Kaplama İşleminde Folyo Baskı

Folyo baskı uygulamalarından en yaygın olanı araç giydirme veyahut araç kaplama işlemleridir. Şirketler firma logolarını şirket araçlarına uygulatabilirler. Bu işlem firmaya müessesesel bir dokunuş katmasının yanı sıra firmanın reklamını da yapmış olur. Cast Folyo (araç kaplama folyosu) ile araç üzerine uygulanan logo istenildiği vakit geri sökülebilir. Kalitesiz folyolarda veyahut araç kaplama hizmetinde Cast Folyo kullanılmaz ise araç üzerinde söküm işlemi yapıldığında aracın boyası zarar görebilir.

araç giydirme; istanbul araç giydirme; cast araç kaplama; araç kaplama; araç logo uygulama; araç tasarımı; araç yazıları; araç girydirme; oto kaplama; oto giydirme; şirket aracı kaplama; ucuz araç giydirme;

Folyo Baskı Yaptırmadan Önce

Bir reklam malzemesi olan folyo baskı çeşitleri gelişi güzel olarak uygulanmamalıdır. Uygulama yapılacak alan cam ise uygulamadan önce silinmelidir kirli bir alana yapıştırılan folyo kenarlarından açılabilir. Uygulama yapılacak alan araç ise; araç yıkatılmalı ve tozsuz ortamda uygulama yapılmalıdır. Fön ile ısıtılarak malzemenin araca tamamiyle yapıştırılması gerekmektedir.

Özet olarak folyo baskı hizmetinden istifade etmek isteyen müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için fedakârlık ile çalışıyor ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Folyo baskı ücretleri için bizi arayabilir bizden ücret alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: