HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Doğal ürünler ve Şarküteri Tabelası

24.11.2021
10
Doğal ürünler ve Şarküteri Tabelası

Doğal ürünler ve Şarküteri Tabelası

Doğal ürünler ve Şarküteri Tabelası yaptırmak isteyen bir müşterimiz bizi aradı ve şık ve uyfun fiyatlı bir tabela istediğini söyledi. Bakın bizde müşterimizin eldeki imkanlarına nasıl karşılık verdik.

Böyle resimde gördüğüz gibi bir tabela modeli ortaya çıkarttık. Tabela zemininde ahşap desenli kompozit panel kullandık. Ahşap deseninin tabelaya ayrı bir hava katacağını düşündük. Sonra tabelaya biraz renk getirmesi adına siyah folyo kesim yaparak şeritler halinde ahşap zeminli kompozit yüzeye bu kesim folyolarını yapıştıma yaptık. 

Tabela zemini oluştu. Zemin yapıldıktan hemen sonra CNC kesim makinesinde tabelanın harflerini kesim yaptık. Harfleri beyaz renk olarak düşündüğümüz için en uygun fiyatlı nasıl bir boyutlu harf yapabiliriz diye düşündük. Kutu harf yapsak pahalı fiyat çıkacağı için, harfleri 10 mm beyaz foreks malzemeden yapmayı uygun gördük. En azından harfler bir santim önde olacak ve azda olsa boyutlandırılmış gibi duracaktı. Foreks levhaların büyüklükleri genellikle 305×156 cm piyasada sıklıkla satılır. Biz bu boyda bir tabaka satın alıp, bu tabakayı atölyemizde getirdik. Tabela atölyemizde bulunan CNC Router kesim makinemize foreks levhayı yatırıp sabitledik. Daha sonra harfleri cnc de işlemeye başladık. 

Harfler kesim işlemi yapıldıktan sonra tesviye edildi.  Daha sonra öncesinde hazırladığımız ahşap yüzeyli tabela zeminine harfleri düzmesi kaldı. Harfleri zemine bir kağıt şablon yardımı ile kaydırmadan düzdük. Şimdi sırada tabelanın logosu kalmıştı. Tabela logosu malum o da foreks malzemeden kesildiği için üzerine yüksek çözünürlüklü bir dijital baskı folyo uygulama yaptık. Folyo logonun şekli üzerine yapıştırıldıktan sonra istediğimiz tabela ortaya çıktı. 

Böylelikle en ucuz fiyata en şık diyebileceğimiz bir tabela modelini oluşturmuş olduk. Müşteride yaptığımız bu tabeladan oldukça hoşnut kaldı. Artan maliyetler ve piyasa koşullarıyla mücadele etmenin zorluklarını bildiğimiz için siz değerli müşterilerimize minimum maliyetle tabelalar üretmeye başladık. Sizler bizim velinimetinizsiniz. Bize düşen görev sizleri koruyup kollamak en uygun fiyata işinizi çıkartıp size teslim etmektir.

İmran Tabela Reklam ve Dijital baskı hizmetleri olarak yıllardır bu istikrarla çalışmaya devam ediyoruz. Sizinle tanışmamız bizim; Bizimle tanışmanız sizin kazancınızdır…

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: