HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Dijital Baskılı Foreks Levhalar

Dijital Baskılı Foreks Levhalar

Dijital Baskılı Foreks Levhalar

Dijital baskılı foreks levhalar, kapı levhası, ikaz işaretleri, iş güvenliği ikaz işaretleri, arsa tabelası gibi aklınızda gelen her türlü levha için kullanılır.  Pvc maddesinin içerisine eklenen ajan isimli maddelerin kullanılması ile köpük kıvamı yakalanır. Bu levhalar yapılırken kullanılan esas madde ise foreks adı verilen çok sert olmayan, elleriniz ile bükebileceğiniz bir maddedir. Bu malzeme kullanılarak yapılan levha yüzeyi düz ve pürüzsüz olur bu yüzden baskılama işleminde kullanılırken pürüz sorunu yaşamazsınız.

Bu levhaların kullanım önceliği açık hava reklam panolarıdır. Bu işlem için kullanılan foreks levha ürününün standart rengi beyazdır ancak formülasyonunun içerisinde eklenen renkli boyalar ile istenilen renk ile üretilebilir. Dijital baskılı foreks levhalar, genellikle maliyeti düşük olduğu için ve açık havada kullanılabilirliği yüksek ürünler olduğu için çokça tercih edilir ayrıca ısıya ve soğuğa dayanıklıdır. Baskı yapılamayan pürüzlü yüzeylerde de oldukça tercih edilir. Yeterli ısı ile ısıtıldığı zaman bükülebilir ve istenilen şekil verilebilir. Dijital baskı ise foreks levhaların yüzeyleri pürüzsüz olduğu için kolayca uygulanabilir.

Dijital Baskılı Foreks Levhalar modelleri

Levhanızın ebatlarını ve kalınlığını tam olarak belirledikten sonra istediğiniz baskı bu levhalara baskı işlemi yapabilmesi için üretilen makinelerde fotoğraflarınız, ikaz levhaları, reklam panoları, satılık, kiralık levhaları gibi kullanım alanları için kullanabilirsiniz. Dijital baskılı foreks levhalar basılırken optimum seviyede mürekkep püskürtme ve renk hassaslığı dikkate alınır ve baskı şekilde tamamlanır. Malzeme oldukça kolay şekil alabilen bir yapıya sahip olduğu için istenilen şekil verilebilir. Ürününüzün kullanım süresi kısa, orta, uzun vadeli olarak kullanıma bağlı bir şekilde değişebilen kullanım ömrü mevcuttur.  Ateş bu maddeler için çok tehlike arz etmez çünkü çok zor tutuşur ve kendi kendini söndürme özelliğine sahiptir. Malzemesi oldukça hafif olduğu için konumunu değiştirmekte zorlanmazsınız oldukça hafiftir. Alternatifi olarak gösterilen köpük polistren, fotoblok gibi malzemelere kıyas ile kullanım sıklığı ve memnuniyet açısından oldukça öndedir. Foreks maddesi ile yapılan levhalar yapıştırılabilir, mağaza içi tasarımda kullanılabilir, satış standı olarak kullanılabilir, tavan kaplama için kullanılabilir bir materyaldir.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Doğum Günü Çerçevesi konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: