HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Çengelköy Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

12.11.2019
91
Çengelköy Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

Çengelköy Dekoratif Kumlama

Çengelköy dekoratif kumlama yapan firma beklentisi içinde misiniz? Estetik bir işlem olan dekoratif kumlama uzman bir firma tarafından yapılması ihtiyaç duyulan olan bir işlemdir. Bu yüzden de her bütçeye uygun olarak tasarlanmaktadır.

Çengelköy Dekoratif kumlama ile sizlerde bürolarınızı baştan yaratabilirsiniz. Şık bir görüntüye sahip olmak için cam bölmelerin çok olduğu bürolarda şahsi alanlar yaratmak ve düz cam görüntüsünden kurtulmak için seçenek edilen bir folyo baskı ürünüdür.

Su bazlı ve yapışkanlı yapısı sayesinde istenildiğinde daha önceki camlara dönüş oldukça kolay olmaktadır. Dekoratif cam kumlama yapılan camın arka yüzeyindeki nesneleri bulanık gösteren bir özelliğe sahiptir.

Bu şekilde saklılık meselesi da ortadan kalmış olacaktır. Hanelerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan dekoratif cam kumlama şık işlemlerden biridir. Cam kumlama çoğunlukla camları düz görüntüsünden kurtarmak için tercih edilir. Uygun ücret seçeneklerinden dolayı dekorasyon emelli da sıklıkla tercih edilir.

Çengelköy Buzlu Cam Folyosu Filmi

Çengelköy buzlu cam folyosu filmi uygulanan alanlarda estetik bir görüntü oluşmaktadır. Estetik görüntüsünün yanı sıra huzurlu bir çalışma ortamı sunmaktadır. Kaliteden ve şıklıktan hiçbir zaman ödün vermeyen işletmelerin en büyük tercihi buzlu cam folyosu canlı renkleri ve desenleri ile de göz doldurmaktadır.

Çengelköy buzlu cam filmi son zamanlarda sık kullanılan ürünlerden biridir. Buzlu cam filmi günümüzde sıklıkla kullanılan bir folyo baskı ürünüdür. Deneyim isteyen bir işlem olduğundan dolayı da profesyonel ellerde titizlikle yapılmaktadır.

Firmanızın logosunu ve imzasını da cam folyosu filmi işleminde kullanarak şahsi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. İstinye buzlu cam folyosu kullanım alanları ise;

  • Koridor
  • Sergen
  • Büro camları
  • Mağazalar
  • Hane ve binalar
  • Toplantı salonları

Ve daha bir hayli alanda sıklıkla kullanılan bir folyo baskı çeşididir. Görsel efektler ilave ederek muhteşem bir görüntü sergilenebilir. Yapışkanlı bir ürün olduğu için daha sonra camlar daha önceki haline kolaylıkla getirilebilir.

Çengelköy Süsleyici Kumlama Ücretleri

Çengelköy süsleyici kumlama ücretleri sektörden sektöre farklık gösterdiğinden net bir meblağ belirtmek doğru olmayacaktır. İmran Reklam firmamız ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Çengelköy süsleyici kumlama ücretleri sizlere uygun olarak sunulmaktadır. İstinye süsleyici kumlama hizmeti ile sizlerde artık bürolarınızı ve özel alanlarınızı şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: