HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Çakmaklı Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

05.11.2019
46
Çakmaklı Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

Çakmaklı Dekoratif Kumlama

Çakmaklı Dekoratif kumlama yapan firmamı arıyorsunuz? Estetik bir işlem olduğu için kesinlikle uzman bir firma tarafından yapılması ihtiyaç duyulan olan Çakmaklı süsleyici cam kumlama işlemi en uygun ücretlerden firmamıza sunulmaktadır.

Çakmaklı dekoratif kumlama ile sizlerde bürolarınızı baştan yaratabilir şık bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bilhassa cam bölmelerin çok olduğu bürolarda şahsi alanlar yaratmak ve düz cam görüntüsünden kurtulmak için tercihe dilen bir folyo baskı ürünüdür. Su bazlı ve yapışkanlı yapısı sayesinde istenildiğinde daha önceki camlara dönüş oldukça kolay olmaktadır. 

Süsleyici cam kumlama yapılan camın arka yüzeyindeki nesneleri bulanık gösteren yapıya sahiptir. Bu şekilde saklılık meselenini da ortadan kaldırmış olacaktır. Hanelerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan süsleyici cam kumlama şık işlemlerden biridir. Cam kumlama ekseriyetle camları düz görüntüsünden kurtarmak için seçenek edilir. Uygun ücretlerinden dolayı dekorasyon emelli olarak sıklıkla kullanılır. 

Çakmaklı dekoratif kumlama folyo baskı ürünüdür. Bürolarınızı şık bir alana çevirmenin en kolay ve en estetik yoludur.

Çakmaklı  Buzlu Cam Folyosu Filmi

Çakmaklı buzlu cam folyosu filmi uygulanan alanlarda estetik bir görüntü oluşturur. Estetik görüntüsünün yanı sıra huzurlu bir çalışma ortamı sunmaktadır. 

Kaliteden ve şıklıktan ödün vermeyen işletmelerin tercihi olan buzlu cam folyosu canlı renkleri ve desenleri ile göz doldurmaktadır. Çakmaklı buzlu cam filmi son zamanlarda sık kullanılan bir üründür. Buzlu cam filmi son zamanlarda sıklıkla kullanılan bir folyo baskı ürünüdür. Deneyim isteyen bir işlem olduğundan dolayı profesyonel ellerde yapılmalıdır. 

Firmanızın logosunu ve imzasını da cam folyosu işleminde kullanarak şahsi tasarımımızı oluşturabilirsiniz. Çakmaklı buzlu cam folyosu kullanım alanları;

  • Sergen
  • Koridor
  • Büro camları
  • Mağazalar
  • Hane ve binalar
  • Toplantı salonları

Ve daha bir hayli alanda sıklıkla kullanılan bir folyo baskı çeşididir. Görsel efektler ilave ederek muhteşem bir görüntü sergilenebilir. Yapışkanlı bir ürün olduğu için daha sonra camlar eski haline getirilebilir.

Çakmaklı Dekoratif Kumlama Ücretleri

Çakmaklı dekoratif kumlama ücretleri açısından değişen ücretlere sahip olduğu için net fiyatlar için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Çakmaklı dekoratif kumlama ücretleri sizlere uygun olarak çevrilmektedir. Çakmaklı dekoratif kumlama hizmeti ile sizlerde artık bürolarınızı şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: