HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Cağaloğlu Dekoratif Kumlama

16.10.2019
94
Cağaloğlu Dekoratif Kumlama

Cağaloğlu Dekoratif Kumlama

Cağaloğlu dekoratif kumlama ile bulunduğunuz alanı baştan yaratabileceğiniz pratik bir işlemdir. Estetik açıdan şık bir görünümün sağlanmasına yardımcı olan Cağaloğlu dekoratif kumlama cam filmi ile özel işlemler uygulana camlar kendinden desenli bir görüntüye sahip olurlar. Düz camlarınızın desenler ve renklerle kapanması büronuza şıklık katacaktır.

Cağaloğlu dekoratif kumlama estetik açıdan şık görüntü yaratmanın en hesaplı yoludur. Kumlu folyo üzerine yapılan bir baskı ürünüdür. Kuruluşların yada şahsi konutlarda seçenek edilen bu metot bir çok açıdan avantaj sunar. Büro bölmelerini şahsi alanlara çevirmenin en pratik ve şık yoludur. Cağaloğlu süsleyici kumlama kullanım alanları; 

  • Vitrinler
  • Mağazalar
  • Koridorlar
  • Hane ve binalar
  • Konferans ve toplantı salonları
  • Büro camları ve cam kapıları

Maddelerde yer alan alanlarda ve cam olan tüm alanlarda sıklıkla kullanılan süsleyici kumlama kolay kullanımı ile göz doldurucu tesire sahiptir. Yapışkanlı folyo ürünü olduğundan camlarınızı daha önceki haline getirmek kolay bir işlemdir.

Cağaloğlu Buzlu Cam Filmi

Cağaloğlu buzlu cam filmi bir diğer ismi ile cam folyosu özel teknikler uygulanan bir işlemdir. Bu işlem için profesyonel ekip ve deneyim gereklidir. Randımanlı ve başarılı bir buzlu cam filmi için İmran Reklam firmamız ile görüşebilirsiniz. Cağaloğlu buzlu cam filmi fazlası ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Buzlu cam filmini desenler ve renkler tercih ederek de yaptırabilirsiniz. İsterseniz firmanızın logosunu da ekleme imkanı ile size ait bir tasarıma sahip olabilirsiniz. 

Cağaloğlu buzlu cam folyosu ile istediğiniz mekânı değişik bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. İmran Reklam firmamız sizlere en uygun ücretlerden en kaliteli hizmeti sunacaktır. Cağaloğlu buzlu cam filmi işleminde şahsi fikirleriniz ide uygulayabilirsiniz. 

Buzlu cam folyosu firmamız tarafından işlerini severek yapan bir ekip ile uygulanmaktadır. Bu yüzden teslim ettiğimiz tüm işlerde başarıyı yakalamış vaziyetteyiz. İmran Reklam firmamıza erişerek fiyatlar ve ayrıntılar ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Cağaloğlu buzlu cam folyosu örnekleri için sayfamızın üst alanında yer alan galerimize göz atarak yeni fikirler edinebilirsiniz. Buzlu cam folyosu süsleyici kumlama mağazalarda süsleme emeli ile de sıklıkla kullanılan bir işlemdir.

Cağaloğlu Dekoratif Kumlama Ücretleri

Cağaoğlu bölgesinde var olan işletmeniz için cam kumlama yapacak firma arayışlarınıza çözüm olarak İmran Reklam firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Cağaloğlu dekoratif kumlama ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçmelisiniz. Yapılacak alanın ölçülerine göre değişen ücretlere sahip bir hizmettir. Buzlu cam folyosu ile mekanlarınızı kişisel bir alana çevirmek oldukça hesaplıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: