HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Büyükçekmece One Way Vision Dijital Baskı

06.11.2019
62
Büyükçekmece One Way Vision Dijital Baskı

Büyükçekmece One Way Vision Dijital Baskı

Büyükçekmece one way vision baskı İngilizce bir terim olduğu için halk arasında daha çok delikli folyo isimi ile bilinmektedir. PVC asallı bir malzemeden üretilir ve delikli yapıya sahiptir. One way vision baskı yapılacak olan yüzeyin ise beyaz olması gereklidir.

One way vision baskı ürününden daha iyi netice almak için fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gereklidir. Yapışkan camın üstünde rastgele bir uygulama olduğu netlikle anlaşılmamalıdır. Bu yüzden yapışkan yüzeyi siyah olarak üretilmektedir.

Büyükçekmece one way vision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görünmesi ama içerinin görünmemesi gereklidir. Daha önceki vakitlerde binalara giydirme yapılmak istendiği vakit camın tabanın üzerine yerleştirilen malzeme dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermekte kısıtlı sonuçlar vermekteydi.

Fakat Büyükçekmece one way vision baskı ile bu mesele ortadan kaldırılmış oldu. Uygulama yapılacak olana dışarıdan bakıldığında istenilen resim kolayca görünürken kaliteli bir şekilde de sergilenerek binaların iç bölümlerinin tamamiyle görünmesi engellenmiş olacaktır.

Büyükçekmece One Way Vision Baskı Avantajları

En büyük cam yüzeylerde dahi içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar doğuran Büyükçekmece one way vision baskı uzman bir ekibin montaj yapması halinde başarılı sonuçlar ele geçirilebilir.

Kullanılan malzemenin yapışkan bölümü ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları da ne kadar küçük olursa görsel açıdan fazlası ile iyi sonuçlar verecektir. Büyükçekmece one way vision baskı dış mekan afişlerin hepsinde olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır.

Kullanılan bu boyalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden uzun süren bir kullanım sağlamaktadır. Büyükçekmece one way vision baskı uygulamaları çoğunlukla cam binalar için seçenek edilmektedir.

Günümüzde her yerde sıklıkla uygulanan PVC’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz resim veya yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır. Büyükçekmece one way vision baskı kullanım alanları da cam olan bütün yüzeylerdir.

Cam ile kaplanan bir alanın dış cephe giydirmesinden en sık seçenek edilen metotlardan biridir. Bu şekilde hem işletmenizin reklamı yapılmış olacak hem de daha kaliteli bir görünüm kazanacaksınız. Ayrı olarak camlara uygulanan logo ve mağaza sergeni yazıları da sıklıkla seçenek edilmektedir.

Büyükçekmece One Way Vision Baskı Ücretleri

Büyükçekmece one way vision baskı ücretleri sektörden sektöre farklık gösterdiğinden dolayı net bir meblağ belirtmek .

Bu yüzden one way vision baskı ücretlerimiz ile ilgili bilgi almak için İmran Reklam firmamızı iletişim kanallarımızdan arayarak ücret talebinde bulunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: