HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Börek Salonu Tabelası Modelleri

01.02.2021
60
Börek Salonu Tabelası Modelleri

Börek Salonu Tabelası Modelleri

Börek Salonu Tabelası Modelleri

Börek salonu tabelası modelleri ile müşterileriniz böreklerinizi tatmak ve sizinle tanışmak için geç kalmasın. Bir işyerini gösteren, keşfettiren ve arayan kişiye bulduran en önemli şey tabeladır. Bize kendilerini duyurmak isteyen insanlar nasıl ki adımız ile sesleniyorsa börek salonunuz da tabelanız ile kendini duyurur. Tabelalar potansiyel müşteriye ben buradayım der. Bu yüzden diğer reklam çalışmalarınıza verdiğiniz önem kadar tabelaya da gereken önemi vermelisiniz. Zaten tabelasız yerinizi tarif etmek, reklam vermek, kendinizi tanıtmak oldukça zordur.  Üstelik seçtiğiniz ve yaptığınız tabelanın harf karakterinden tutun da yapılış şekline kadar önemlidir. Çünkü yazısı az okunan tabelayı arabası ile geçen kişinin görmesi oldukça zordur. Özenerek ve kaliteli yapılmamış tabelalar da zamanla yıpranacak ve yine tabeladaki isminiz okunamayacaktır.

Börek Salonu Tabelası modelleri

Bizler işimizi yaparken en önemli şey müşterilerinizin sizi rahatlıkla görebilmesi, keşfedebilmesi ve bulmasıdır. Yemek sektöründeki tüm firmalar dikkat çekici yazılar ve renkler seçmektedir. Çünkü yemek yiyecek kişilerin özellikle öğle arası zamanları kısıtlı olduğu için çok fazla bir yer aramak için uğraşmazlar. Yani bir kıyafet mağazası gibi gezerken birinin iş yerinize girmesi çok kolaydır. Çünkü acelesi yoktur. Oysa siz eğer yiyecek sektöründe iseniz müşterinin sizi görebilmesi için zamanı daha azdır. Bu yüzden hedef müşterileri hitap eden tabela seçimi sizin için oldukça önemlidir. Börek salonu tabelası acele ile yemek yemek için yer arayan kişilerin görebileceği bir şekilde olmalıdır. Bir şeyler yemek isteyen insanın dikkatini hemen çekebilir türden yapılmalıdır. Biz bu konuda uzman kişilerle ve profesyonel bir ekiple çalıştığımız için kendimize güveniyoruz.

Birçok sektöre baktığınızda benzer renkler kullanılmaktadır. Örneğin doğayla ya da doğallıkla ilgili bir algı oluşturulmaya çalışılıyorsa yeşil renk kullanılır. Gıda sektöründe de benzer renkler tercih edilir. İşyeri konseptinden dış cephesini rengine kadar özenle seçilmiştir. Çünkü bilimsel olarak bazı ayrıntıların dikkat çektiği, bir algı oluşturduğu kanıtlanmıştır. Bu yüzden sizlerin istediği özellikleri bu bilgiler ile birlikte birleştirerek tasarlayacağımız börek salonu tabelası ile sizleri görmeden geçmeleri mümkün olmayacaktır. Bizler ile çalışın böreklerinizi tatmayan kalmasın.

 

whatsapp

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: